Трускавець карта міста
Трускавець карта
No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Трускавець карта міста – курорт сьогодні

Курорт Трускавець є доволі невеликим  містечком, у географії якого зовсім не складно розібратись. Трускавець карта міста в сучасності – це окружна дорога протяжністю в 7 кілометрів, що включає в себе вулиці: Сагайдачного, Городище, Карпатську, Стуса, Мазепи. Усі вулички курорту сходяться до центральної частини міста та курортного парку. Загалом курорт розміщений в горбистій місцевості.
Вулиця Сагайдачного розміщена у верхній частині курорту та починається з правої сторони від в’їзду в місто з боку Дрогобича, та веде нас, аж до виїзду на Борислав та Східницю. За нею починається звивиста вулиця Городище, котра прямує до дельфінарію Оскар, готелю Ріксос та плавно переходить у вулицю Карпатську. Остання веде нас поблизу водосховища, до санаторію Карпати та клініки реабілітації доктора Казявкіна. За нею розпочинається вулиця Стуса, що спускається до Стебницького кільця за яким віддає естафету вулиці Мазепи, що розміщена між двома міськими кільцями Дрогобицьким та Стебницьким.

Трускавець карта міста сучасності

трускавець карта

Трускавець карта міста в минулому

Займаючись пошуком інформації про курорт нам доводиться зустрічати чимало цікавих історичних фактів про місто. Фактично усі вони підтверджують велич міста та давню його історію. Зокрема Трускавець карта міста минулого польською показує нам географію курорту в 19 столітті. Як бачимо із карти на той час курорт був значно меншим, відсутня окружна дорога, а сучасні спальні райони міста це були лісові зарості. На карті зустрічаються цікаві назви місцевості, зокрема гора Бабінаґа (припускаємо, що саме від неї пішла назва «Бабина Гора», яку добре знають жителі мікрорайону Вишенька), Помярки, Кривче, Воротище, Діброва, Кам’яний горб, Маліняк, Малинова гора, ліс Яроша та ін.

Трускавець карта міста минулого

05.jpg

 1. Буковиця
 2. Стави
 3. Ліс Яроша
 4. Парк Курортний
 5. Zosia, імовірно джерело Софія
 6. Babinaga, швидше за все Бабина Гора – 405 м.
 7. Нафтуся
 8. Помярки
 9. г. Погорілець – 493 м.
 10. г. Погар – 520 м.
 11. Станеля
 12. Доброгостів
 13. Стебник
 14. “Баньки” швидше за все, теж назва гори – 375 м.

Трускавець карта міста минулого

Переглянути актуальну карту Трускавця в Google Maps

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.
Один коментар до “Трускавець карта міста”
 1. Говерла це місце сили. Кожного року сюди прямують тисячі туристів. Обов’язково побувайте тут. Йти буде важко, але ви зможете Ви не пошкодуєте про це!)

  No votes yet.
  Please wait...
  Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.