Замок Тракошчан в Хорватії — цікаві подорожі світом
No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Розташований на вершині високого пагорба в північній Хорватії Тракошчанский замок схожий на казкову будівлю, що гордо височить над навколишнім лісом, але при найближчому розгляді ознаки знищення псують багатовікову споруду.
замок тракошчан

Спочатку побудований в 13 столітті великий маєток не був результатом потреби якогось лорда у великому будинку, а був створений як оборонне укріплення. Незважаючи на його бойове походження, стратегічне положення на вершині зеленого лісового пагорба додало йому виразно романтичну привабливість. Століттями замок був доповнений і перебудований кілька разів, надаючи йому трохи різноманітного дизайнерського сенсу, але не втрачаючи своєї краси. Хоча первинний власник замку невідомий, маєток було передано ряду хорватських дворян, перш ніж в 1950-х роках він нарешті перейшов у власність уряду Хорватії.


У 1953 році замок Тракошчан був відкритий для публіки як музей, в якому знаходиться безліч історичних експонатів про місцевості, архітектури та хорватської історії в цілому. Біля підніжжя пагорба було облаштовано рукотворне озеро, що робило вид з замку ще більш захоплюючим.


В останні роки фундамент замку просів і починають з’являтися ознаки вікового зносу. Незважаючи на це, якщо ви бажаєте відвідати один із замків Хорватії, то Тракошчан є одним з лідерів завдяки його зовнішнього вигляду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.