Як зустрічати новий 2017 рік?

No votes yet.
Please wait...

Як зустрічати новий 2017 рік – чим накрити стіл?

Як зустрічати новий 2017 рік?
Прийдешній рік за китайським гороскопом буде пернатим, проте літати не вміє – зустрічайте рік Півня, кажуть в народі, що цього разу то буде червоний, вогненний півень. Маємо надію, що він не буде таким злим, як той що колись ганявсі за нами в селі не пускаючи до віходка.
Якщо ж серйозно, то вже доброю традицією стала підготовка до новорічної ночі. Люди стараються догодити міфічному персонажу, вбираючись в одяг відповідної розколірки, накриваючи на стіл “правильні страви”, щоб в майбутньому році їм більше посміхалась удача.
Накриваючи стіл краще відкласти страви з курятини куди подалі. В численних статтях авторитетні астрологи пишуть, що стіл має бути багатим та яскравим. Звісно ж, ніхто не хоче написати правду, що в реальності на столі має бути гречка, рис та інші злаки, якими вдасться задобрити курячого самця. Можете сміло ставити на стіл салати, м’ясні страви з свинини та телятини.

Як зустрічати новий 2017 рік – що одягнути?

Півник любить яскраве вбрання. В чоловіків це може бути кольоровий галстук до екзотичного кольору сорочки. Жінкам слід надати перевагу червоній сукні, вище коліна з відкритими плечами. Все ж таки півень самець і Ваша жіночність припаде йому до вподоби. Витончені високі підбори тільки підкреслять Ваш образ. Макіяж має бути помірним та підкреслювати природню красу, щодо манікюру, то тут дайте політ фантазії застосовуйте яскраві барви та унікальні візерунки.

Як зустрічати новий 2017 рік та чого слід очікувати від нього?

Востаннє півник відвідував планету у 2005 році. В Україні то був якраз післяреволюційний період, коли помаранчеві шарфики ще не зовсім встигли вийти з моди.
Ми не полінувались та пошукали, що ж знакового приніс тоді рік півня для України. Згідно з даними вікіпедії:
як зустрічати новий 2017 рік
Варто відзначити, що курс валют в той час був 5,05 грн за долар та 6,10 грн. за євро. Давайте вірити в новорічні дива і можливо півник поверне нам тодішній курс валют. Як писала “українська правда” в 2005 році ціни на пальне полетіли в гору і становили: дизпаливо – 2,76 грн./л, А-95 – 3,06 грн./л, А-92 – 2,95 грн./л. Це кепська тенденція, надіємось цьогорічний когут виправить свою тодішню помилку і замість підвищення цін на пальне знизить їх.
Яким би не був прийдешній рік варто налаштовуватись та позитив. Думки та слова мають здатність матеріалізуватись, то ж пора використовувати цю здатність на власне благо. Тому на запитання українців: “Як зустрічати новий 2017 рік”, – відповідаємо щиро: “Позитивно, весело, в доброму настрої та з впевненістю, що наступний рік буде кращим. Забудьте про всі негаразди. Поставте собі цілі, яких плануєте досягнути і йдіть до власної мети. Не зважайте на слова оточуючих, а реалізовуйте свої мрії. Життя коротке і воно варте того, щоб ЖИТИ!”

No votes yet.
Please wait...