Як доїхати до Трускавця зі Львова
Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Трускавець є українським курортом міжнародного рівня. Регулярно сюди приїжджають сотні тисяч туристів, і кожен з них стикається із питанням, як же ж зручніше дістатись до курорту?

Львів Трускавець – чим доїхати?

як доїхати в трускавець автобусом
Для абсолютної більшості гостей Трускавця, дорога на курорт пролягає через Львів. Туристам з усіх закутків світу дістатись до Львова найлегше.

Зі Львова до Трускавця регулярно курсують автобуси. Вартість квитків складає близько 72-80 гривень з особи. Переваги автобусного сполучення – регулярність, точний графік відправлення.

Недоліки – в п’ятницю зазвичай переповнені студентами, довго виїжджають зі Львова підбираючи пасажирів по дорозі, часом люди їдуть стоячи. Час в дорозі – 2 – 2,5 години.

Електрички Львів Трускавець

як доїхати в трускавець електричкою
Залізничне сполучення Трускавця та Львова є надійним та дешевим способом доїзду до курорту. За рівнем комфорту вони не надто поступаються автобусам. Однак час в дорозі складе три години.

На лінії все ще курсують електропоїзди радянського зразка, тож не дивуйтесь, якщо не відкриватимуться вікна, а туалети будуть загиджені. Проблема переповненості для електричок Львів Трускавець теж є актуальною в дні напередодні вихідних. Стоячі студенти з сумками, гастролюючі музиканти, жіночки з торбами в клітку, що приторговують пивом і ґазетками – це все неймовірна атмосфера електричок.
Проте варто зазначити, що все ж таки один оновлений електропотяг таки їздить по маршруту Львів Трускавець.
львів трускавець електричка
Вартість проїзду – близько 20 гривень з особи.

Трансфер Львів Трускавець і BlablaCar

Якщо ви шанувальник комфорту і не фанатієте від громадського транспорту, то це ідеальні варіанти аби доїхати до Трускавця. Доволі часто місцеві готелі орендують автобуси, щоб зустріти гостей у Львові та з комфортом доставити до Трускавця. Тож при бронюванні готелів уточнюйте таку можливість.
Аналогічно рекомендуємо переглянути пропозиції від сервісу блаблакар, адже тут можна знайти недорогу попутку до курорту. В середньому вартість поїздки варіює в межах 50-80 гривень.

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.