Вулична торгівля бути чи не бути?
стихійна торгівля
No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Як відомо в Трускавці стихійна вулична торгівля, як в центральній частині поруч із бюветом, так і на тротуарах перед базаром на вулиці Стебницькій — розквітає. Влада міста по різному намагалась вирішити це питання залучаючи охорону парку, роблячи рейди спільно з комісією з благоустрою. Навіть журналісти робили сюжети намагаючись висвітлити масштаби торгівлі. Усі ці заходи були безуспішними, а торговці з нагрітих місць зникали максимум на декілька днів, тиждень. В свій час біля супермаркету Колібріс навіть були облаштовані торгові місця, проте “базарники” довго там не протримались. А чи стоїть встановлений раніше там інвентар не пригадуємо.

Наразі, черговий метод боротьби із стихійною торгівлею – створення груп патрулювання, які б мали відловлювати та штрафувати незаконних торговців. Однак, обурення останніх також можна зрозуміти, адже, якщо в першій санітарній зоні заборонена господарська діяльність, в тому числі й торгівля. То яким дивом там протягом десятиліть стоять кіоски з крамом, вільно продають картини художники і т.д., до яких претензій у влади немає.
Така своєрідна несправедливість розколює суспільство на два табори, перші люті противники базару в центрі, другі – лояльні захисники людей, що намагаються якось вижити.

Як побороти вуличну торгівлю?

На нашу думку, якщо не можеш щось побороти, то необхідно це очолити. Торгівля в центрі курорту є страшною тоді, коли вона здійснюється підпільно на страшних імпровізованих столах та із старих “чумаданів”. Правильний і справедливий спосіб вирішення цієї проблеми має полягати у створенні однакових умов для всіх. Міській владі давно пора навчитись не ділити людей на “своїх” і чужих – дане твердження стосується усіх каденцій.
В центрі ж достатньо укласти угоди про дозвіл торгівлі із підприємцями, зобов’язавши їх креативно облагородити свої торгові місця. Чітко зонувати місця, де можна торгувати, а де ні. В такий простий спосіб малий бізнес зможе еволюціонувати із страшних пострадянських базарників, у стильних європейських бізнесменів. Великих інвестицій облагородження робочого місця не вимагає, та й по факту воно в інтересах самих торговців. Адже чим креативніше вони виглядатимуть, тим більшу кількість клієнтів приваблять.
стихійна торгівля стихійна торгівля стихійна торгівля стихійна торгівля стихійна торгівля

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.