Вода в Трускавці – найболючіше питання
No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Вода в Трускавці – проблеми продовжуються

Незважаючи на чисельні запевнення влади, в тому, що в Трускавці водопостачання тепер цілодобове та безперебійне – реальність трішки інша. Перебої й надалі спостерігаються, то ціле місто практично без води через забудовника, що пошкодив водопровід. Пізніше перебої у водопостачанні були пов’язані із ремонтними роботами в центральній частині міста. І от нещодавно у зв’язку із підключенням нового водопроводу знову спостерігались перебої у водопостачанні.
Найбільш неприємним моментом є незадовільне інформування громадян про те, що вода в Трускавці буде відсутня. Через таку невідомість та ненадійність у роботі водоканалу постійно страждають трускавчани. Не тільки на побутовому рівні, але й на рівні малого бізнесу, який потребує надійного водопостачання для забезпечення, якісних послуг.

Вода в Трускавці – омиває вулиці

Буквально, вчора 27.12.16 нам надіслали чергову партію фотографій, де трускавчани зазнимкували басейн, що утворився поруч із стебницьким кільцем. Дорогоцінна вода, яка обходиться трускавчанам близько 16 гривень за кубометр, затопила зелену зону.
вода в Трускавці
вода в Трускавці
вода в Трускавці
Значні втрати води в Трускавці б’ють в першу чергу по бюджету КП Трускавецький водоканал, а це наші з Вами гроші.
Для забезпечення якісного водопостачання, окрім ремонтних робіт, водоканалу варто навчитись вчасно та якісно інформувати мешканців курорту про плановані роботи.

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.