Верхній бювет в Трускавці – закрито. Реакція в соцмережах
верхній бювет в Трускавці
No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Верхній бювет в Трускавці закрито, чому?

верхній бювет в Трускавці

Вчора ми отримали сумну звістку від наших підписників, люди повідомляють, що верхній бювет в Трускавці закрито. В першу чергу скаржаться підприємці, що працюють в цій локації, адже це спричинить зниження кількості туристів, які відвідують ту частину міста. Закриття бювету відбулося в стилі “януковича”, тобто без жодних пояснень, повідомлень, попереджень, застережень, розмови з громадою чи туристами. Просто взяли і закрили.
Звісно ж найбільшим буде удар по малому бізнесу, якому з теперішнім наповненням курорту й без того не легко. Цікавий і той факт, що підприємців в прямому сенсі слова “здурили”. Адже, коли Ви берете в оренду ділянку для бізнесу Ви розраховуєте на якісь вихідні умови, от ділянки поруч із другим бюветом були цікавими якраз через бювет куди сотні туристів прямували пити нафтусю.

Імідж міста? Та кому воно треба?

Ми чудово розуміємо, що закриття бювету, може бути рішенням Трускавецькурорту, але де міська влада? Протягом останніх кількох тижнів, стільки інфоприводів було, які б’ють по іміджу міста, що пора би вже зібратись і чітко пояснити громаді та туристам, що робиться і куди ми прямуємо. Отож тільки за останній тиждень:

  1. Інтерсіті Дарниця – Трускавець – скасовано. Перший удар по іміджу курорту, пости у фб про сюрпризи від укрзалізниці від туристів, реакція представників міської влади відсутня або млява у вигляді репостів із різних ЗМІ.
    Натомість, потяг Інтерсіті Київ – Львів продовжено до курорту Трускавець.
  2. Платний нижній бювет. Жодних коментарів ні від влади, ні від ПРАТу. Каси встановлені і більш нічого. Просто поставлять перед фактом? Швидше за все що так.
    Що там наш інформаційний центр робить? Брошурки друкує. Можна тими брошурками оплатити вартість користування бюветом, а в 21 столітті у вік цифрових технологій скористатись більш сучасною рекламою.
  3. Закриття верхнього бювету. Останній інфоповід і знову ж таки жодного коментаря. Імовірно, позиція влади полягає у створенні сюрпризів. Але як показує історія така практика далеко не найкраща.

Тому просимо чиновників та представників влади розібратись у ситуації та дати роз’яснення трускавчанам і туристам.Все ж таки завдання міської влади представляти інтереси народу, а ми максимально зацікавлені в проінформованості, щоб розуміти, які перспективи вимальовуються на курорті.

верхній бювет в Трускавці

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.