Урбан бібліотека. Трускавець сучасне місто.
No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Трускавець – одне з небагатьох містечок, яке з такою невеликою кількістю населення може дозволити собі утримувати декілька бібліотек. Варто зазначити, що ніде раніше не зустрічав такого сервісу, як в центральній бібліотеці на вул. Дрогобицькій. Тут встановлені комп’ютери і кожен бажаючий може ними скористатись протягом однієї години безкоштовно. На жаль, далеко не всі мешканці курорта та відпочивальники вкурсі такої можливості. Слідкуючи за інформаційним простором Трускавця вдалось зробити висновок, що періодично в бібліотеках  міста відбуваються справді цікаві заходи.

Серед молоді бібліотеки не завжди користуються популярністю, через свій пострадянський вигляд, що дещо відлякує. Проте в місті реалізується унікальний проект “урбан бібліотеки”, яка має всі шанси стати культурним центром міста та зайняти нішу вільного громадського простору. Антикафе або заклади по типу “вільний простір” – це по своїй суті ті ж бібліотеки, тільки з можливістю випити кави, з’їсти випічки, переглянути фільм, провести семінар або міні-конференцію. Наявність такого закладу дозволить активізувати культурне життя курорту, вона має стати центром зустрічі активних та мислячих громадян, які в спільній співпраці зможуть реалізовувати в Трускавці захоплюючі проекти перетворюючи курорт в неймовірну перлину Карпат. Багатством міст та найбільш цінним їх ресурсом є населення. Трускавцю в цьому плані пощастило, людей готових щось робити та внести свій вклад в довколишні зміни багато, а майданчика, де б ці люди могли в синергії співпрацювати та розвиватись не вистачало.

На сьогоднішній день “урбан бібліотека” знаходиться на етапі завершення і маємо надію, що ближчим часом вона розпочне свою роботу.
Презентуємо Вам фото майбутньої бібліотеки в Трускавці, яка має змінити уявлення про бібліотеки:

2
« 14 of 14 »
No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.