Історія участі України в Євробаченні – відео

No votes yet.
Please wait...

Перша участь України в Євробаченні – 2003

Представляти країни було суджено доволі популярному в той час співаку – Олександру Пономарьову. Він виконав пінсю Hasta la vista
та зайняв 14-те місце заробивши 30 балів в результаті голосування. Найбільше припав до душі виступ України польським глядачам, які віддали нам 10 балів, 8 ми отримали від Росії, 5 – Латвії, 4 – Ізраель, 3 – Естонія. Впевнено можна сказати, що дебют України на Євробаченні був непоганим.
Відео виступу Олександра Пономарьова:

Євробачення 2004 – вдруге на конкурсі, перемога Руслани


Набравши 280 балів в фіналі Руслана відірвалась від найближчого в турнірній таблиці суперника – Сербії та Чорногорії на 17 балів.
Аж 8 країн віддали найвищий бал за виступ української виконавиці. Другий виступ України в конкурсі і впевнена перемога.

Євробачення – 2005, революція і бджоли, ой Гринджоли

Оскільки в попередньому році ми були переможцями, то в 2005 приймали конкурс в себе та автоматично наш представник потрапляв до фіналу. Гурт Гринджоли, як голос помаранчевої революції з політичним підтекстом потрапив на сцену Євробачення 2005. Наші виконавці зайняли в фіналі 19 місце, отримавши 12 балів від Польщі, 8 – Молдова, 7 – Португалія, 2 – Росія, 1 – Іспанія.

Євробачення – 2006, Тіна Кароль

Виступала Тіна із піснею Show me your love та в загальному заліку набрала 145 балів та посіла сьоме місце. Найвищий бал ми отримали від Португалії, та ще по 10 балів від Росії, Арменії та Білорусі. На тому конкурсі перемогли рокери Lordi, що стало здивуванням для всіх букмекерів.

Бойовий 2007 – Вєрка Сердючка та майже перемога


Феєричне шоу та море позитиву зі сцени від вигаданого персонажу принесло Україні – 235 балів та почесне друге місце в фіналі. Найвищу оцінку в дванадцять балів ми отримали від Португалії, Польщі, Латвії, Чехії та Андори.

Вдруге другі – Євробачення 2008 та Ані Лорак

Виступала виконавиця із хітом Shady lady вийшовши до фіналу із першого місця в півфіналі. Найвищий бал тоді нам поставила тільки Португалія, та ще сім країн оцінили виступ Кароліни на десять балів, що дозволило в загальному заліку набрати – 230 балів.

Євробачення 2009 – валентинка від Лободи

На конкурс, який приймала Росія, від України поїхала Світлана Лобода з піснею Be my Valentine! (Anti-crisis Girl).
В півфіналі Світлана зайняла шосте місце, а в фінальному заліку дванадцяте набравши всього 76 балів.

Десятий рік, десяте місце – Альоша та Sweet People

Євробачення 2010 проходило в Осло, в фіналі наша конкурсантка посіла 10 позицію, а в півфіналі – 7. Азейбарджан та Білорусь поставили нам під час голосування по 10 балів, найвищої оцінки в тому році наша конкурсантка не здобула.

2011 рік – Міка Ньютон та пісня Angel

Конкурс проходив в Німецькому містечку – Düsseldorf. В півфіналі Міка Ньютон набрала 81 бал та посіла 6 місце, що дозволило взяти участь в фіналі, де набравши 159 балів виконавиця здобула четверту позицію в загальному заліку. Найвище оцінили наш виступ тоді – Словакія, Азейбарджан та Арменія.

2012 в Україні футбол – Гайтана на Євробаченні

Наша співачка виконувала пісню Be my guest, шоу проходило в Баку. У відбірному турі Гайтана набрала 64 бали та пройшла до фіналу з восьмого місця, на фінальному виступі українська зірка посіла 15 місце отримавши 65 балів від глядачів. З найвищих балів ми отримали десятку від Білорусі.

Євробачення 2013 – Злата Огневіч

Пісня Gravity схоже припала до душі глядачам. Хоча вона й не стала переможною однак впевнено потрапила в ТОП-3 в півфіналі та фіналі конкурсу. Аж п’ять найвищих оцінок здобула наша представниця. Глядачі з Молдови, Хорватії, Білорусі, Вірменії та Азейбарджану віддали за українку найбільше голосів.

2014 – Тік Ток від Марії Яремчук в Копенгагені

Молода українська зірка з музичної династії із піснею власного авторства непогано виступила на конкурсі. В півфіналі Марічка набрала 118 балів та зайняла п’яте місце, а в загальному фінальному заліку 113 балів і шосту позицію. Найвищої оцінки ми так і не отримали, однак здобули аж три десятки від Молдови, Італії та Азейбарджану.

Євробачення 2015 – без України, враховуючи на проблеми, які стояли перед країною на той час – відмова від участі в шоу була цілком зрозумілою. Однак конкурс не обійшовся без українців. Наш виконавець Едуард Романюта брав участь в Євробаченні, вигравши відбір у Молдові. Співак виступив у півфіналі, однак не набрав необхідної кількості балів та не пройшов до фіналу посівши 11 місце у відбірковому турі.


Переможний 2016 – Джамала

Після річної перерви Україна повертається на конкурс. З другого місця в півфіналі, отримавши 287 балів Джамала потрапляє в фінал. В цей час уже змінились правила голосування, тож окрім глядацьких балів тепер оцінки ставило ще й професійне жюрі.
В фіналі українська виконавиця набрала 534 бали з них 211 від журі та 323 від глядачів. Найвищими балами виступ України оцінили Сан Маріно, Польща, Молдова, Латвія, Італія, Грузія.

Рокерський 2017 – Оторвальд і час


Після перемоги Джамали Україна приймає Євробачення, а обраний представник у відборі проходить одразу в фінал. Гурт Оторвальд виступив із композицією Time. Здобули хлопці всього 36 балів і посіли 24 місце. Гадаю причиною була постановка, адже в національному відборі вони використали сильний козир у вигляді таймерів зворотнього відліку на грудях, а от на фінальному виступі чомусь відмовились від цієї ідеї. Найвищі оцінки, які ми отримали це по 7 балів від Італії, Чехії та Азейбарджану.

Євробачення 2018 – містичний Меловін


У відборі співак набрав 179 балів та з шостого місця пройшов до фіналу. Фінальне голосування для Меловіна було менш вдалим, судді низько оцінили виступ українського учасника, залишивши його на дні турнірної таблиці. Однак голосування глядачів виправило ситуацію. За глядацькими балами Меловін потрапив в ТОП-5, а от в загальному рейтингу співак отримав 130 балів та сімнадцяте місце.
А євробачення поїде в Ізраель.

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.