Цікавий факт з історії курорту
No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

У 1865 році була видана книга про Трускавець німецькою

Коли випадає вільна хвилька стараюсь покопирсатись в історії рідного містечка. Як на мене, немає нічого цікавішого аніж розуміння, що творилось на рідній землі кілька десятиліть чи століття тому. На жаль українських джерел інформації дуже мало, то ж доводиться ритись в західних. Окремі україно та російськомовні ресурси, публікують, невелику частину інформації про Трускавець минулого, проте, щось нове в око на таких ресурсах попадається зрідка.
На нашій сторінці ВК ми створили альбом з літературою про Трускавець. От і в пошуках, древньої літератури, я натрапив на німецькомовну книгу за авторством Geistlenner Jan та назвою: “Der Kurort Truskawiec in Ost-Galizien”, що датується 1865 роком. Доволі цікаво, адже стрімки розвиток курорту припав на 1933-1939, а тут аж 1865 рік. Шкодую, що не володію достатнім рівнем німецької мови, щоб повноцінно передати зміст книги. На перший погляд в ній описується курорт, мінеральні води, їх хімічний склад та властивості.
Ось декілька скріншотів книги:
книга про Трускавець

книга про Трускавець
Таку літературу можна використовувати у промо-кампаніях на західному ринку. Як німці, так і австрійці люблять історію та готові відвідувати місця, де бували визначні діячі їх культури та ті, що пов’язані із їх історією.
книга про Трускавець
Трускавцю варто використовувати такі факти із власної історії на свою користь. Та спрямовувати зусилля на залучення туристів не тільки з Азербайджану та східних країн.
книга про Трускавецькнига про Трускавець
Можливо дана література зацікавить музейників чи бібліотекарів курорту, то пишіть нам на пошту або в соціальних мережах і ми надішлемо Вам посилання на повну версію книги.

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.