Новини Трускавця - як курорт бювети втратив?
новини трускавця
No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Напевне кожного трускавчанина цікавило запитання: “Скільки ж заплатив Трускавецькурорт за грандіозну частину міської інфраструктури, яка дісталась йому у власність?”. Фактично, сьогодні курорт Трускавець знаходиться в заручниках даного приватного товариства, адже бювети, ПК Шевченка та чимало інших об’єктів без яких нормальне функціонування курорту є неможливим належать цьому товариству. Ми вирішили дізнатись, яким чином в приватні руки потрапили такі надважливі об’єкти для курорту, а також осіб причетних до даного рішення. Ми направили інформаційний запит до міської ради Трускавця з наступним формулюванням:
новини трускавця

Новини Трускавця – історія передачі майна міста у власність ЗАТ Трускавецькурорт

Відповідь ми отримали в зазначені законом терміни, без жодних відмовок чи спроб приховати інформацію, що дуже тішить.
новини трускавця
Отож першим представляємо Вам рішення виконавчого комітету від 23 березня 2000 року підписане міським головою Б. Матоличем.
новини трускавцяновини трускавця
Оскільки скан документу доволі складно читається в такому виді, ми скористались фотошопом, підкоригували контраст, розділили скан на менші частини, що дозволило відобразити його в більшому масштабі та зробити читабельнішим.
новини трускавцяновини трускавця
новини трускавця

Перелік об’єктів, які дістались ЗАТу справді вражаючий.
Оскільки в даному рішенні згадуються супутні документи, то нами надісланий інформаційний запит з проханням надати копії цих документів, що дозволить об’єктивно оцінити усі прийняті на той час рішення та підстави.
Також нам у відповідь надали списки депутатів та членів виконавчого комітету, які мали повноваження в час передачі державної інфраструктури Трускавця закритому акціонерному товариству.
Депутатські повноваження в той час мали:
новини трускавця

Члени виконавчого комітету:

новини трускавця

Якщо в опублікованих документах зустрічаєте прізвища людей з якими особисто знайомі, то можете у них поцікавитись деталями передачі інфраструктури міста у власність ЗАТу.
Наразі чекаємо відповідь із додатковими докуметами, які значаться в даних рішеннях з надією на те, що вони більше роз’яснять ситуацію.
Переглянути відповідь на наступий інформаційний запит

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.