Історія ЗАТ Трускавецькурорт – частина 2
новини трускавця
No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Новини Трускавця – приватизація інфраструктури курорту. Частина 2

Надалі пробуємо розібратись з документальною оборудкою передачі половини інфраструктури міста у приватні руки. Отож, на основі тих документів, які були отримані у відповіді на наш перший інформаційний запит ми попросили надіслати нам скан-копії тої документації, яка згадується у рішеннях про передачу майна ЗАТ Трускавецькурорт.

Перелік необхідних документів ми взяли з тексту рішення виконавчого комітету, отриманого на попередній запит.новини трускавця

Відповідь на наш запит надійшла в зазначені законом терміни, проте здивувала по змісту:

новини трускавця

До першого пункту відповіді – жодних зауважень немає. А от другий зацікавив та спантеличив, адже ми запитували “рішення виконавчого комітету”, а нам надають “розпорядження міського голови”. Перше, що спало на думку, що можливо ми помилились в запиті. Тому довелось перевірити отримані документи декілька разів. А тепер найцікавіше:
1. Рішення виконавчого комітету від 23 березня 2000 року №96 “Про оформлення права власності на об’єкти нерухомого майна ЗАТ Трускавецькурорт” в тексті посилається саме на рішення виконавчого комітету №830-р від 24 грудня 1999 року.
новини трускавця
А по факту виявляється, що даний документ є “розпорядженням міського голови”.
новини трускавця
Наступним документом на основі якого приймалось рішення про передачу майна ЗАТ Трускавецькурорт зазначається “акт передачі майна у власність ЗАТ Трускавецькурорт як внесок до статутного фонду товариства від 2 лютого 1999 року.
новини трускавця
Отож по рішенню, на основі якого, було надано право власності на половину Трускавця приватній структурі ми вже маємо не співпадіння по зазначених документах. Враховуючи серйозність даного рішення така помилка насторожує .
Продовжуємо читати відповідь далі:
новини трускавця
Фактично переважна частина документів на основі яких приймалось рішення про оформлення права власності ЗАТ Трускавецькурорт на половину міста у міській раді відсутні. Проте, нам надали копію листа від ЗАТ Трускавецькурорт:
ТТ-1
новини трускавця
ТТ-2
На першій сторінці від руки написано:
“п. Баброцяк І.П
п. Габшій М.Д
п. Петранич І.М.
Підготувати матеріали на виконком уважно вивчивши”.
Про значення позначок, які зустрічаємо на скан-копії листа можемо тільки здогадуватись.
Відсутність частини документів, що значаться у рішенні виконавчого комітету про передачу майна, помилка в документі на який посилається дане рішення, наштовхують на думку про можливі порушення у його прийнятті. Залишається ще вивчити частину документів з архіву та законодавство, яким керувались міські чиновники того часу, для того, щоб можна було зробити об’єктивний висновок у цій історії.

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.