Трускавецька лікарня та безкоштовна медицина
трускавецька лікарня
No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Трускавецька лікарня та безкоштовні послуги

Інформаційний запит до КП Трускавецька лікарня та роздуми про медицину в Україні.
Так склалось, що держава Україна в конституції гарантує своїм громадянам безкоштовну медицину. Проте налагодити, якісну систему так і не вдалось і доволі часто громадянам доводиться витрачати чималі кошти на власне лікування. Наша команда зацікавилась ситуацією з доступністю безкоштовної медицини для мешканців Трускавця. Ми сформували інформаційний запит на ім’я головного лікаря з проханням надати повну інформацію на наші питання. Власне текст запиту виглядає ось так:
Трускавецька лікарня
Значна частина містян відвідуючи КП Трускавецька міська лікарня не володіють повною інформацією про безкоштовні послуги та препарати. Дана публікація написана з метою проінформувати Вас про забезпечення лікарні та послуги, які там можна отримати безкоштовно.

Трускавецька лікарня – безкоштовні препарати

Відповідь на наш запит ми отримали в терміни передбачені законом в повному обсязі, ще й з приємним бонусом у вигляді платного переліку послуг затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради, за що висловлюємо подяку керівництву закладу.
Перелік безкоштовних препаратів не є безмежним, але якщо в когось з Вас в даний час є родичі чи знайомі, які лежать в лікарні, то даний документ стане в нагоді. Отож, від держави Ви можете отримати такі препарати:
Трускавецька лікарня
Трускавецька лікарня
Маємо надію, що опісля реформи медицини трускавецька міська лікарня й інші медичні заклади в країні будуть вдосталь забезпечені медичними препаратами, а громадяни України забудуть ті страшні часи коли потрібно було бігати в аптеку за плівкою для рентген-знімків.

Трускавецька міська лікарня – безкоштовні послуги

Медичний сервіс в розвинених країнах фінансується, в переважній більшості, фінансується за рахунок страхових медичних фондів. Вартують медичні послуги там чималих коштів, але якість залишається на найвищому рівні. Які ж медичні послуги надає трускавецька лікарня безкоштовно?
Відповідь від керівництва лікарні:
трускавецька лікарня
Медичні обстеження, лабораторна діагностика, консультації лікарів, фізіотерапевтичні процедури є безкоштовними для трускавчан. Просити фінансову винагороду працівники КП Трускавецька міська лікарня можуть за офіційно затверджені платні послуги. Ось їх вичерпний перелік:
трускавецька лікарня
Перелік послуг за які трускавецька лікарня може брати кошти затвердив виконавчий комітет на чолі з міським головою.
Враховуючи усі надані нам документи у відповіді на запит, можна зробити висновок, що усі послуги, які не вказані в даному переліку платних послуг є безкоштовними для трускавчан.
Маємо надію, що наш матеріал по КП Трускавецька міська лікарня буде для Вас корисним. Будемо вдячні за доповнення та Ваші враження від роботи лікарні в Трускавці.

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.
Один коментар до “Трускавецька лікарня та безкоштовна медицина”
  1. Можу додати,що інформація про залишки медикаментів розміщена на дошці оголошень(біля нашого актового залу) та постійно оновлюється….

    No votes yet.
    Please wait...
    Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.