Трускавецька лікарня та безкоштовна медицина

No votes yet.
Please wait...

Трускавецька лікарня та безкоштовні послуги

Інформаційний запит до КП Трускавецька лікарня та роздуми про медицину в Україні.
Так склалось, що держава Україна в конституції гарантує своїм громадянам безкоштовну медицину. Проте налагодити, якісну систему так і не вдалось і доволі часто громадянам доводиться витрачати чималі кошти на власне лікування. Наша команда зацікавилась ситуацією з доступністю безкоштовної медицини для мешканців Трускавця. Ми сформували інформаційний запит на ім’я головного лікаря з проханням надати повну інформацію на наші питання. Власне текст запиту виглядає ось так:
Трускавецька лікарня
Значна частина містян відвідуючи КП Трускавецька міська лікарня не володіють повною інформацією про безкоштовні послуги та препарати. Дана публікація написана з метою проінформувати Вас про забезпечення лікарні та послуги, які там можна отримати безкоштовно.

Трускавецька лікарня – безкоштовні препарати

Відповідь на наш запит ми отримали в терміни передбачені законом в повному обсязі, ще й з приємним бонусом у вигляді платного переліку послуг затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради, за що висловлюємо подяку керівництву закладу.
Перелік безкоштовних препаратів не є безмежним, але якщо в когось з Вас в даний час є родичі чи знайомі, які лежать в лікарні, то даний документ стане в нагоді. Отож, від держави Ви можете отримати такі препарати:
Трускавецька лікарня
Трускавецька лікарня
Маємо надію, що опісля реформи медицини трускавецька міська лікарня й інші медичні заклади в країні будуть вдосталь забезпечені медичними препаратами, а громадяни України забудуть ті страшні часи коли потрібно було бігати в аптеку за плівкою для рентген-знімків.

Трускавецька міська лікарня – безкоштовні послуги

Медичний сервіс в розвинених країнах фінансується, в переважній більшості, фінансується за рахунок страхових медичних фондів. Вартують медичні послуги там чималих коштів, але якість залишається на найвищому рівні. Які ж медичні послуги надає трускавецька лікарня безкоштовно?
Відповідь від керівництва лікарні:
трускавецька лікарня
Медичні обстеження, лабораторна діагностика, консультації лікарів, фізіотерапевтичні процедури є безкоштовними для трускавчан. Просити фінансову винагороду працівники КП Трускавецька міська лікарня можуть за офіційно затверджені платні послуги. Ось їх вичерпний перелік:
трускавецька лікарня
Перелік послуг за які трускавецька лікарня може брати кошти затвердив виконавчий комітет на чолі з міським головою.
Враховуючи усі надані нам документи у відповіді на запит, можна зробити висновок, що усі послуги, які не вказані в даному переліку платних послуг є безкоштовними для трускавчан.
Маємо надію, що наш матеріал по КП Трускавецька міська лікарня буде для Вас корисним. Будемо вдячні за доповнення та Ваші враження від роботи лікарні в Трускавці.

No votes yet.
Please wait...

1 thought on “Трускавецька лікарня та безкоштовна медицина

    Igor Stasyk

    (04/03/2017 - 22:02)

    Можу додати,що інформація про залишки медикаментів розміщена на дошці оголошень(біля нашого актового залу) та постійно оновлюється….

    No votes yet.
    Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.