Трускавецька лікарня витратила 249 111 грн. на опалення
опалення в трускавці
No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Золоте опалення в Трускавці

Майже чверть мільйона гривень комунальне підприємство Трускавецька міська лікарня, заплатить монополісту з подачі централізованого опалення в Трускавці, комунальному підприємству Трускавецьтепло. Виявляється, що тепломережа міської лікарні курорту Трускавець підключена і залежить від котельні, що розміщена на території лікарні, але знаходиться на балансі КП “Трускавецьтепло”. Доволі дивний факт, що котельня на території лікарні належить іншому підприємству, а не самій лікарні…

Цікаво, що в котельні встановлений твердопаливний котел, який мав би здешевити вартість опалення, проте в місті встановлений найвищий в області тариф на опалення. Враховуючи, що більшість споживачів в Трускавці користуються автономним опаленням, а для комунальних підприємств (шкіл, садочків, лікарні) були встановлені індивідуальні котельні, то тариф, за звичайною логікою, мав би бути нижчим адже газу індивідуальні котельні із твердопаливними котлами споживатимуть менше і дозволяють регулювати подачу тепла в залежності від погоди.
Як вказано у документації, опублікованій в системі Prozorro лікарня закупила 114 Гкал теплової енергії на суму 249 111 грн. Публікуємо документацію для ознайомлення.

опалення в трускавці опалення в трускавці

А які Ваші думки чому опалення в Трускавці таке дороге?
Висловлюйтесь в коментарях

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.