Веб камери Трускавець онлайн трансляція з вулиць міста
веб камери трускавця онлайн
Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Трускавець туристична перлина Львівської області, місто курорт щорічно відвідують близько чверть мільйона туристів. Протягом останніх двох десятиліть курорт змінився до невпізнання, особливо, якщо вести мову про його центральну частину.

Міська влада, для того аби забезпечити потенційним туристам можливість ознайомитися з погодою, інфраструктурою, кількістю відпочивальників запустила системи безперервної онлайн трансляції з кількох пішохідних вулиць Трускавця. Онлайн веб-камери також дозволяють боротися проти дезінформації, адже часом недобросовісні журналісти пишуть про цілковиту пустоту на курорті та його занепад. Звісно ж це не так і онлайн трансляції з Трускавця є беззаперечним доказом цього.

Онлайн веб-камери Трускавець

На даний момент в місті діють три офіційні прямі включення. Відео потоки в прямому ефірі передаються до Ютуб каналу міста, що дозволяє не хвилюватися про захист інформації, адже відеохостинг цю проблему бере на себе.

Трускавець веб камера на вулиці Шевченка


Вулиця Шевченка перетворилась на мальовничу пішохідну зону, котра дуже подобається туристам. Тут розмістились колоритні заклади та красиві зони відпочинку.

Веб камера на бульварі Кобзаря

Вулиця на якій знаходиться славнозвісна вілла Яроша. Зараз в цій будівлі розміщений музей Біласа. Віднедавна вона стала ще й центром культурних заходів, адже тут проводився показ кіно під відкритим небом, встановлювалися численні тематичні фотозони приурочені до свят.

Також тут стоїть тематичний надпис “Я люблю Трускавець” біля якого люблять знимкуватись туристи.

Онлайн веб-камера на бульварі Кобзаря, пряма трансляція:

Веб-камери Трускавця – майдан Незалежності

Серце курорту, де регулярно відбуваються цікаві заходи, концерти, фестивалі, народні віче. Переглянути пряму трансляцію з майдану Незалежності в Трускавці можна нижче:

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.