Трускавець Ревізор, і не тільки
Трускавець Ревізор
No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Трускавець Ревізор та інші гості з голубого екрану

Курорт Трускавець Ревізор, популярне телешоу, відвідало двічі. Вперше на курорт разом із знімальною групою приїжджала ведуча Ольга Фреймут. В той час новий формат програми тільки починав набирати оберти та завойовувати аудиторію. Пані Оля намагалась провести ревізію в кількох закладах курорту, проте їй не зовсім це вдалось. Трускавець містечко невелике і звістка про телевізійних гостей поширилась містом швидко. В деяких закладах перелякані адміністратори кидалися навтьоки, в деяких охорона забороняла фільмувати, а інші навпаки здивували своєю гостинністю. Коли курорт відвідав Ревізор Трускавець цього не чекав і загалом все виглядає чесно. Як би не намагались телевізійники відшукати недоліки Трускавець далеко не найгірший курорт в Україні, а за рівнем послуг імовірно, є одним з найкращих.
Трускавець Ревізор 2012 рік.
[wpdevart_youtube]q4DMnnFyLwA[/wpdevart_youtube]

Через три роки після візиту пані Олі, Трускавець Ревізор відвідав вдруге і уже з новим ведучим. На той час ще нікому не відомий бородач Вадим Абрамов копирсався серед товару в нововідкритому маркеті “Наш Край”. Власне, коли нам писали повідомлення, що ревізор у Трускавці і перевіряє міні-маркет, то ми не одразу в це повірили. Адже серед такого різноманіття закладів готельної сфери, на якій спеціалізувалась програма, вибір звичайного магазину видавався незвичним і малореальним. Найбільше шоумени акцентували на ревізії санаторію Кристал у якому в них виник конфлікт з охоронцем. Надзвичайним шоко для ведучого були голуби, що залітали на балкон та стан кімнат. Звісно ж, в реальності усі розуміють, що на той час очікувати чогось більшого від санаторіїв було малореальним, проте люди люблять конфлікти і негатив, тому потрібно було щось знайти, щоб привабити аудиторію.

Трускавець Ревізор 2015 рік
[wpdevart_youtube]3GtDDpeeFtg[/wpdevart_youtube]

Мій Путівник про Трускавець

Проте шоу Ревізор не єдина телепрограма, яка відвідувала наш курорт Трускавець. Частенькими гостями в Трускавці була знімальна група телеканалу 1+1 із циклом телепрограм “Мій Путівник”, в яких, ведучі розповідали про мальовничі місцини України і не тільки. Таких сюжетів було доволі багато ми Вам презентуємо два для ознайомлення
[wpdevart_youtube]I9P0G0dJfgw[/wpdevart_youtube]
[wpdevart_youtube]m8A_nvakAAg[/wpdevart_youtube]
Не оминали курорт Трускавець і закордонні ЗМІ зокрема на відеохостингу Ютуб нам вдалось відшукати сюжет телеканалу ATV Turne, що веде мовлення в Азейбарджані.
[wpdevart_youtube]Y2H-YhpPGt4[/wpdevart_youtube]
Як бачимо не тільки ревізор Трускавець показував, а й численні інші телепередачі. Трускавець западає в душу відпочивальникам і доволі часто вони самостійно його рекламують. Зокрема відеоблогери не можуть не зняти відео про відвідини такого курорту. Поки ми підшуковували викладені у вільний доступ сюжети телеканалів знаходили й різноманітні влоги та репортажі від відеоблогерів аматорів. Додавати ці відеоматеріали в статті не будемо оскільки їх надзвичайно багато.

Чия заслуга в такій популярності курорту?

Будемо чесними це наслідок доброзичливості трускавчан, якісного сервісу, неймовірної природи, широкого спектру лікувальних медичних послуг та різноманітних способів провести дозвілля. Курорт розвивається, росте та еволюціонує, що неабияк тішить.

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.
4 коментар до “Трускавець Ревізор, і не тільки”
 1. Шановні місцеві!

  А де прочитати про власників незаконного кафе, що збудоване на місці параші біля бювету?
  І як ви ставитесь до платної Нафтусі? В Європу йдете?

  No votes yet.
  Please wait...
  Voting is currently disabled, data maintenance in progress.
  1. з чого Ви взяли, що воно незаконне?

   No votes yet.
   Please wait...
   Voting is currently disabled, data maintenance in progress.
   1. Наскільки мені відоме будівництво в межах першої санітарної зони заборонено. Про те ж кажуть на каналі в ютубі Трускавець онлайн

    No votes yet.
    Please wait...
    Voting is currently disabled, data maintenance in progress.
    1. Де Ви там будівництво бачили?
     Був громадський туалет, що належав ПРАТ, останній його продав, а новий власник переобладнав. Будівництва не було, виключно ремонт.

     No votes yet.
     Please wait...
     Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.