Топ 5 ідей для романтичного побачення в Трускавці
побачення в трускавці
No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Трускавець невеличке містечко, тут панує особлива атмосфера відпочинку. Живучи в Трускавці ми закопуючись в рутинних справах доволі часто не помічаємо усієї краси нашого курорту. В даній публікації ми постараємось висвітлити п’ять, на нашу думку, найромантичніших локацій для побачення. Також будемо вдячні за коментарі та доповнення до публікації.

Ідеї для романтичного побачення в Трускавці

Безперечно побачення можна назвати вдалим тоді, коли воно на все життя запам’ятовується. Однак не завжди вдається придумати щось настільки цікаве та оригінальне.

Прогулянка по парку

Курортний парк ТрускавцяБанально, просто, однак – романтично. Спільна прогулянка парком – це чудова нагода пізнати одне одного ближче, поспілкуватись, повеселитись, наробити чимало цікавих фото. Для того, щоб побачення було вдалим доведеться створити правильну атмосферу, щоб настрій був позитивним. І хоча зараз наш парк не в найкращому стані, тим не менш він вартий уваги. Гадаю, кожен трускавчанин та трускавчанка мали побачення в парку і можуть їх з легкістю згадати.

Водосховище в Трускавці – чарівна та водночас атмосферна місцина

водосховище трускавець
“Питтєвушка”, як прийнято серед місцевих називати водосховище є доволі атмосферною локацією. Звідси відкривається чарівна панорама на гірський хребет та санаторії розташовані поруч. Непоганою ідеєю буде фотосесія в цій локації, або міні-пікнік (тільки не забудьте за собою прибрати сміття!). На відміну від парку тут не так людно і можна провести більше часу тет а тет.

Велопрогулянка околицями Трускавця

0Географічно Трускавець розташований надзвичайно вдало.

Від містечка відходить чимало лісових доріг, що дозволяє безпечно кататись на велосипелі та не хвилюватись через трафік на дорозі.

Залежно від Ваших фізичних можливостей, Ви можете поїхати:

  • на Помірки (при бажанні тут можна відшукати старе джерело Нафтусі та залишки відомого рекреаційного озера)
  • до Доброгостівського озера (доволі велика водойма)
  • в Нагуєвичі (відвідати садибу Івана Франка, мальовничий парк)
  • Тустановичі та Буковиця (з гори відкривається красива панорама на Борислав та околиці)

Це короткий перелік місцин, які першими спали на думку. Під час такої веломандрівки вдасться ближче пізнати характер партнера та його поведінкові реакції під час фізичного навантаження. Таким чином можна визначити чи легко здається Ваш друг або подруга чи все ж таки йде до цілі незважаючи на труднощі.

Похід на діл – гірський хребет, що височіє над Трускавцем

гори трускавець

З цього місця відкривається чарівна панорама на увесь Трускавець. Місто видно, як на долоні.

Загалом такий тур займе близько двох годин підйому та ще орієнтовно стільки ж для спуску.

Одразу попереджаю, якщо ваш партнер любить “нити”, то краще від цієї ідеї відмовитись. Обов’язково візьмість з собою фотоапарат – знімки гарантовано будуть вдалими.

 

Пікнік в лісі біля Трускавця

пікнік в трускавціЦе один із найкращих варіантів, що дозволяє бюджетно та водночас романтично провести час. Спільна підготовка тільки зблизить та дозволить пізнати близьку людину. Жінка може оцінити на скільки її обранець вправний у розведенні вогню та підготовці місця відпочинку, а чоловік – наскільки його партнерка вибаглива до комфорту та чи може з нічого приготувати, щось смачне.

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.