Топ - 10 жіночих помилок у відносинах
No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Будування успішних відносин важкий процес в якому помиляються, як жінки, так і чоловіки. Сьогодні ми Вам презентуємо найпоширеніші помилки, які допускають жінки будуючи стовунки:

1. Одомашненість.

помилки в стосункахВдома, коли жінка звикла до свого чоловіка, вона перестає його зачаровувати своєю привабливістю. Домашній халат, легка кошлатість не надає жінці привабливості і це зовсім не сексуально. Запускати себе, бо звикла – явна і дуже поширена помилка багатьох жінок.

2. Невпевненість в ньому.

як побудувати стосункиЯкщо жінка не вірить у свого чоловіка, то з часом чоловік перестане вірити в самого себе. Чи знайде ту, яка повірить у нього. Якщо ж навпаки, жінка каже – “Я в тебе вірю”, чоловіка це надихає. Віра в чоловіка – це підтримка, її відсутність – це апатія і його невпевненість в собі.

3. Передбачуваність та вічна стабільність.

помилки в стосункахКоли ти останній раз дарувала своєму чоловікові щось від душі, не на свято, а просто так? Багато жінок шукають стабільності, це добре, але іноді її потрібно розбавляти. Запросити на вечерю, зробити сюрприз, та й взагалі зробити щось нове і незвичайне для чоловіка. Відсутність цього – помилка у стосунках і тепер ти це знаєш!

4. Відсутність затишку.

жіночі помилки в стосункахЯкщо чоловік з жінкою не відчуває себе затишно, то у нього з’являється наполегливе бажання затримуватися на роботі. Якщо вдома відсутній затишок, то тоді формується небажання залишатись вдома. Краще відвідати лазню, бар, піти до друзів, в гараж – куди завгодно, але головне бути поза домом!

5. Відсутність загальних цілей в житті.

проблеми в сім'їЯкщо у чоловіка одні життєві цілі, а у жінки зовсім інші, то швидше за все в майбутньому їх доріжки розійдуться. Завжди потрібно пам’ятати про це і формувати спільні сімейні цілі. Будинок, відпустку, машина, діти – жінці необхідно нав’язувати чоловікові ці цілі, інакше він сформує свої егоїстичні і хтиві бажання цілі поза відносинами. Це дуже часта помилка у стосунках!

6. Тримання біля спідниці.

помилки в стосункахНу ти ж не мама! Він хоче йти підкорювати світ, добиватися цілей, а ти його не пускаєш: “Милий, побудь зі мною, мені нудно”. А потім дивуєшся – чому він нічого в житті не добився? Відпусти, хай добивається. Він робить це для тебе, навіть якщо на перший погляд здається, що це всього лише його хобі. Він хоче в твоїх очах бути Чоловіком!

7. Нерозуміння егоїзму.

сімейні сваркиЧоловік може щось робити, на перший погляд, для самого себе і ти це сприймаєш, як його егоїзм. Але якщо подивитися у майбутнє, а не для тебе він усе це робить? Не для тебе він затримується на роботі, вечеряє у вихідний з начальником, ходить на фітнес, охайно одягається, правильно харчується?

8. Він – це твоя сім’я.

помилки в стосункахМама, тато, бабуся, сестра – це вже не твоя справжня родина, це родичі, сім’я в минулому, а чоловік і дитина справжня і головна сім’я. Якщо ти цього не розумієш, ти робиш найбільшу помилку в своїх відносинах!

9. Очікування ласки і ніжності.

чому чоловік мене не любитьЧоловіки дають ласку і ніжність жінкам, але вони не можуть це робити постійно. Всі жінки хочуть чути слова про кохання і про те, яка вона королева, але помилка в тому, що багато вимагають, просять ці слова, а чоловікові це говорити складно. Просто це не властиво чоловікам постійно давати ласку і ніжність. Брутальному, сильному, мужньому чоловіку просто не пасує бути ніжним постійно!

10. Відповідальність за щасливі відносини лежить на жінці.

помилки у відносинахЖінка краще відчуває емоційний стан, вона вчилася відносин з самого дитинства, в той час як її чоловік у дитинстві грав у зовсім інші ігри. Тому перекладати відповідальність на чоловіка – величезна помилка, це хаос у відносинах! Так само як і поділ відповідальності на двох, заважає чоловікові зосередитися на досягненні мети на благо сім’ї, чоловік не зможе потягнути відносини, він руйнівник і його силу та міць жінка спрямовує не в те русло – у відносини. Тим самим втрачаючи можливість бути поруч з переможцем, і вибираючи бути з побутовим слухняним помічником.

Будьте щасливими та коханими і не допускайте в своїх стосунках помилок.

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.