Швидка медична безпоміч?

No votes yet.
Please wait...

В Трускавці у швидкій нема бензину?

Саме з таким твердженням до нас у приватні повідомлення звернувся один із підписників. Із діалогу вияснилось, що йому не вперше розповідають, що при виклику швидкої оператор сповіщає, що у машин немає бензину та вони не можуть виїхати. А нещодавно таке трапилось із сусідом. Відповідно до слів підписника: 7 грудня в проміжку між 22:00-22:30 був здійснений дзвінок на швидку, де оператору повідомили про скарги на проблеми із серцем та попросили прислати карету швидкої для надання медичної допомоги. У відповідь, пролунало виправдання, що в автомобілів немає пального та вони не можуть виїхати на виклик. Наш співбесідник стверджує, що це не поодинокий випадок в нашому регіоні. Зокрема підкреслює, що неодноразово чув про такі речі у випадках виклику швидкої до Сільця, але щоб в Трускавці таке оправдання пролунало – це занадто.
Щоб не бути голослівними додамо скріншот переписки.
швидка трускавець
Чесно Вам скажу, що вірити в таку інформацію не хочеться, зокрема, як людині дотичній до медицини. Відповідно до заяв міських керівників та документації, наша лікарня забезпечена усім, як кажуть в народі “по вінця”. Тому адекватних причин на таку риторику від медиків немає. Звісно ж можна зробити безліч припущень проте, це неправильно та недоцільно.
Просимо, владу міста перевірити дану інформацію, на скільки нам відомо дзвінки на швидку мали б записуватись. Тому не мало б бути складно перевірити таку інформацію.
Трускавчан в свою чергу просимо прокоментувати цей випадок. Чи стикались Ви з схожими проблемами в нашому місті та як оцінюєте роботу медиків в Трускавці?

No votes yet.
Please wait...