Швидка медична безпоміч?
швидка трускавець
No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

В Трускавці у швидкій нема бензину?

Саме з таким твердженням до нас у приватні повідомлення звернувся один із підписників. Із діалогу вияснилось, що йому не вперше розповідають, що при виклику швидкої оператор сповіщає, що у машин немає бензину та вони не можуть виїхати. А нещодавно таке трапилось із сусідом. Відповідно до слів підписника: 7 грудня в проміжку між 22:00-22:30 був здійснений дзвінок на швидку, де оператору повідомили про скарги на проблеми із серцем та попросили прислати карету швидкої для надання медичної допомоги. У відповідь, пролунало виправдання, що в автомобілів немає пального та вони не можуть виїхати на виклик. Наш співбесідник стверджує, що це не поодинокий випадок в нашому регіоні. Зокрема підкреслює, що неодноразово чув про такі речі у випадках виклику швидкої до Сільця, але щоб в Трускавці таке оправдання пролунало – це занадто.
Щоб не бути голослівними додамо скріншот переписки.
швидка трускавець
Чесно Вам скажу, що вірити в таку інформацію не хочеться, зокрема, як людині дотичній до медицини. Відповідно до заяв міських керівників та документації, наша лікарня забезпечена усім, як кажуть в народі “по вінця”. Тому адекватних причин на таку риторику від медиків немає. Звісно ж можна зробити безліч припущень проте, це неправильно та недоцільно.
Просимо, владу міста перевірити дану інформацію, на скільки нам відомо дзвінки на швидку мали б записуватись. Тому не мало б бути складно перевірити таку інформацію.
Трускавчан в свою чергу просимо прокоментувати цей випадок. Чи стикались Ви з схожими проблемами в нашому місті та як оцінюєте роботу медиків в Трускавці?

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.
3 коментар до “Швидка медична безпоміч?”
 1. Шановні добродії! Черговий раз уточнюю-Трускавецька міська лікарня та “швидка допомога” абсолютно різні установи!!! Внаслідок проведеної реформи(на державному рівні) створено Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф(на сьогоднішній день головний лікар Пацюрко Юрій Михайлович тел.0673743575,0676748123,0322249020,0322249010) з центром у Львові.Їм і передали наші машини швидкої допомоги! Сьгодні ні міська Рада, ні міська лікарня не мають до швидкої ніякого відношення-швидка фінансується з обласного бюджету! Лікарні вони платять тільки за аренду та енергоносїі! Не путайте міську лікарню з обласним центром екстреної медичної допомоги! З повагою,гол.лікар міської лікарні Ігор Стасик

  No votes yet.
  Please wait...
  Voting is currently disabled, data maintenance in progress.
  1. Дякуємо за Ваш коментар, тепер зрозуміло, чому якість послуг швидкої медичної допомоги в Трускавці погіршилась. Скріншот Вашого коментаря додамо до цієї статті, щоб у людей більше не виникало претензій до міської лікарні через роботу швидкої.

   No votes yet.
   Please wait...
   Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.