Швидка медична безпоміч. Частина 2 – наслідки реформи?
швидка трускавець
No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Вчора ми підіймали тему неякісної роботи швидкої допомоги. Власне, мова йшла про відсутність допомоги та твердження, що в екстренної медичної служби немає пального. Отож наша публікація мала ефект і тепер частково зрозумілі причини погіршення роботи служби ШМД у Трускавці. Чітку відповідь на це нам дав головний лікар КП Трускавецька міська лікарня Ігор Стасик у своєму коментарі до нашої публікації (https://www.betrue.info/shvydka-medychna-bezpomich/).

Цитуємо слова головного медика міста:

“Шановні добродії! Черговий раз уточнюю-Трускавецька міська лікарня та “швидка допомога” абсолютно різні установи!!! Внаслідок проведеної реформи(на державному рівні) створено Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф(на сьогоднішній день головний лікар Пацюрко Юрій Михайлович тел.0673743575,0676748123,0322249020,0322249010) з центром у Львові.Їм і передали наші машини швидкої допомоги! Сьгодні ні міська Рада, ні міська лікарня не мають до швидкої ніякого відношення-швидка фінансується з обласного бюджету! Лікарні вони платять тільки за аренду та енергоносїі! Не путайте міську лікарню з обласним центром екстреної медичної допомоги! З повагою, гол.лікар міської лікарні Ігор Стасик”.

Як бачимо наслідки реформи далеко не позитивні. На публікацію окрім головного лікаря, активно відреагували й підписники спільноти, які підтвердили наявність випадків “невиїзду” швидкої за викликом через відсутність пального.
швидка трускавець
Така робота швидкої медичної допомоги є неприпустимою. Якщо обласний центр екстренної медичної допомоги працює в такому ж дусі по всій області, то страшно уявити наслідки такої роботи. Зрозуміло, що реформа, нова служба і можливо не все гладко, але, щоб не вистачало пального на виїзди швидкої це вже занадто! Чомусь коли проводили реформу поліції, то і на нові пріуси кошти знайшлись, і з пальним все гаразд було.
На жаль відношення державних органів до медицини залишається байдужим, а страждають від цього рядові українці.

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.