Школа мистецтв в Трускавці – ремонт завершено
школа мистецтв
No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Школа мистецтв отримала оновлений вигляд входу

Не може не тішити око завершення ремонтних робіт у трускавецькій школі мистецтв. Тепер батьки та діти користуватимуться новим, зручним входом. Звісно ж, якість ремонтних робіт сповна можна буде оцінити через декілька років.
школа мистецтв 3
Розвиток закладів освіти сприяє освіті молодого покоління. Чим більше навиків людина отримує в дитинстві, тим легше їй в дорослому житті. Потрібно пам’ятати, що чим ми молодші, тим легше нам дається навчання та засвоєння нової інформації. Єдиний критерій – зацікавленість.
4 5
Трускавець, як на свої розміри, доволі непогано забезпечений різноманітними закладами, що сприяють всебічному розвитку молоді. В нас є спорткомплекс ДЮСК, будинок творчості, школа мистецтв. Значна кількість різноманітних гуртків та можливостей. Батьки, не будьте байдужими до майбутнього своїх дітей, допоможіть їм стати успішними вже зараз. Гуртки, спортивні секції, музичні навики – це не тільки комплекс позитивних вмінь, які можуть згодитись в дорослому житті, а в першу чергу, адаптація до суспільства, конкурентного середовища, освоєння навиків комунікації та спілкування у різноманітних колективах. Думайте про майбутнє малюків сьогодні.
6

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.