Ремонт автодоріг – відповідь ЛОДА
No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Трускавець курортне містечко і сполучення з обласним центром для нього грає важливу роль. Те, що автобуси до Львова курсують щогодини безумовно тішить, але стан відрізка дороги від Перехрестя Героїв (в народі катюша) до Пісочного жахливий. Хто їздив власною автівкою підтвердить цей факт. Після зими дорога в такому плачевному стані, що водії часто обирають довший шлях через Стрий, щоб вберегти підвіску автомобіля від пошкоджень, а свою нервову систему від негативних емоцій. Новини Трускавця у фейсбуці так і рясніють публікаціями про кепський стан автошляху.
Ми звернулись до ЛОДА з проханням проінформувати нас про:
1. Перелік ремонтних робіт та їх вартість, що проводились протягом останніх 10 років на автодорозі Т1402, яка з’єднує міжнародну магістраль Київ – Чоп (Е471) із курортом Трускавець та містами Дрогобич, Борислав, Стебник, і є важливою транспортною артерією, для сполучення із обласним центром.
2. Коли востаннє проводився капітальний ремонт даного автомобільного шляху;
3. Про заплановані капітальні ремонти на автомобільних дорогах Львівської області в 2017 році.

Дослівну відповідь можете прочитати тут:
Ремонт доріг

Ремонт доріг – розкіш для українців

У відповіді ми бачимо, що протягом останніх 10 років не проводилось ані середніх ремонтних робіт на цій ділянці, ані тим-паче капітальних. Дорога на Стрий, ремонту якої ми так сильно тішились в 2010-2011 роках, (хто їздив, то пригадає, що там бездоріжжя було жахливим, автомобілі місцями їздили по узбіччях), виявляється не була капітально відремонтована. Даний тип ремонту називається середній поточний ремонт із влаштуванням вирівнюючого шару асфальтобетонного покриття.
Якби такий середній поточний ремонт доріг проводився регулярно та щорічно, то за декілька років стан інфраструктури значно б покращився.

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.