В Трускавці розпочалась реконструкція автовокзалу
No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Автовокзал Трускавця – обличчя курорту

Чимала кількість туристів прибувають до Трускавця зі всіх закутків країни та навіть ближнього зарубіжжя за допомогою автобусного сполучення. Трускавецький автовокзал зустрічає відпочивальників та формує перші враження про курорт. На жаль, вигляд автобусної станції та її рівень комфорту залишає бажати кращого. Інтер’єр кепсько адаптований для комфортного очікування автобусів, усе нагадує давню радянську епоху, немає електронного табло, а всередині періодично відбуваються базарні “ярмарки”. Два роки тому в 2016 році, ми вже писали, про жахливий стан автовокзалу в Трускавці.
автовокзал трускавця
автовокзал трускавця до реконструкції
Зовнішній вигляд автобусного вокзалу в Трускавці, теж лякав. Зокрема це фото ми знайшли на одному із польських порталів. Гості з Речі Посполитої прибуваючи на трускавецький автовокзал відчували себе так ніби повернулись на кількадесят років в минуле.

 Час реконструкції автовокзалу настав

реконструкція автовокзалу
Схоже на те, що довгоочікувана реконструкція автовокзалу відбудеться. Зокрема, міський голова на власній сторінці в фейсбук оприлюднив фото початку робіт на фасаді будівлі вокзалу. Це хороші новини, маємо надію, що інтер’єр вокзалу теж зазнає змін, а радянська атмосфера залишиться виключно на старих фото.

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.