Раллі, як промоція регіону?
ралі трускавець
No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

ралі трускавець

Львівський стандарт та кубок лиманів відвідали Трускавець та Уличне

Четвертий етап чемпіонату України з міні-ралі, що носить назву «Кубок Лиманів» другий етап Національної серії з ралі «Кубок Карпат»«Львівський стандарт 2017» відбулись неподалік Трускавця. В період 21-23 липня 2017 року в селі Уличне рев моторів лунав звідусіль. Місцеві мешканці та численні гості з околиць прийшли подивитись на швидкісні автоперегони, прокачані автівки та майстерність водіїв.

Ралі в Уличному – як все відбувалось?

В перший день в Трускавці відбулась прес-конференція, де узгоджувались деталі майбутніх перегонів. Ввечері команди презентували свої автівки на майдані Незалежності чим вкотре втішили туристів на курорті. Наступного дня стартували власне перегони. День був доволі спекотним, вистояти на сонці було важко проте глядачів назбиралось чимало. Через таку погоду траса була доволі сухою, після проїзду автомобіля здіймались цілі хмари пилу, а гравій з траси розлітався в різнобіч. Загалом люди були задоволені видовищем, а траса виявилась доволі складною. З 28 екіпажів до фінішу дістались 15. Екіпаж однієї команди госпіталізували.

Ралі в Уличному та Трускавці – недоліки

Загалом, такі події позитивно впливають на промоцію курорту та регіону в цілому. Однак, є певні організаційні моменти, які дещо зменшують позитив отриманий від перегонів. Першочергово, це поведінка глядачів, що не зовсім розуміють серйозність цього дійства та ризики виходу на трасу, це стосується й водія, котрий в дорозі у власних справах виїхав на трасу проігнорувавши заборонні знаки. На цього умільця було складено адміністративний протокол поліцейськими. Під час нагородження люди загородили проїзд автомобілям, бігали перед ними разом з дітьми підставляючись та показуючи малечі не найкращий приклад. Варто було б посилити охорону під час такого дійства, оскільки розігріті оковитою окремі глядачі втрачають інстинкт самозбереження та неадекватно себе поводять кидаючись під автомобілі.
Загалом, такі заходи позитивно впливають на імідж курорту, а новини Трускавця, рясніють більшою кількістю гарних публікацій та хороших відгуків.
ралі в Трускавці
ралі в Трускавці
ралі в Трускавці
ралі в Трускавці
ралі в Трускавці
ралі в Трускавці
ралі в Трускавці

Автор фото: Василь Кухар

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.