Раллі в Трускавці – емоції очевидця
раллі в Трускавці
No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

1Скажу відверто, ідею проведення автомобільних перегонів в межах курорту я сприймав доволі насторожено. Адже, чимало ризиків, не ідеальна інфраструктура та дуже двояке ставлення громади до такої ідеї мали на мене вплив. Проте, з іншого боку раллі в Трускавці стало б непоганим інфоприводом та чудовою розвагою для молоді. Для формулювання максимально об’єктивної думки вирішив написати дану статтю після того, як вляжуться усі емоції з холодним розумом та максимальним прагматизмом.

Раллі в Трускавці – безпека

Надзвичайно цікаво було, яким чином буде гарантовано безпеку глядачам. Оголошення про “безпрецедентні заходи безпеки в Трускавці” на той час посміхнуло, відверто – важко було повірити у реальність такого рівня організації, як в Монте Карло. Проте, все відбулось набагато краще, аніж очікувалось.
Більше негативних вражень викликали деякі глядачі, поведінка, яких трохи шокувала. На даному відео, жіночка вирішила, що раллі в Трускавці не відрізняється від рядового трафіку і хотіла перебігти дорогу на вулиці Суховоля. Зауваження поліцейського її не спинили, вона навіть готова була боротись, коли коп фізично зупинив її відчайдушну спробу ризикнути життям.
[wpdevart_youtube]9E1vfL22lec[/wpdevart_youtube]
Інший випадок. Двоє чоловіків спостерігають за перегонами з тротуару, і раптом один із них вирішив пожартувати та перед автівкою різко кинувся в напрямку дороги. Учасник раллі в Трускавці пригальмував, що можливо зіпсувало його результат на фініші.
[wpdevart_youtube]_AGnlJYumFA[/wpdevart_youtube]
Інші ж глядачі, які дотримувались правил були задоволені перегонами, і це підтверджується численними постами в соціальних мережах та чудовими фотографіями.

Раллі в Трускавці – відгуки

Негативні відгуки довелось зустрічати з фейкових сторінок в коментарях соціальних мереж. Насторожені – від жіночок-відпочиваючих, які хвилювались, що прохід через Майдан Незалежності в Трускавці перекритий на довго. Позитиву було значно більше. І якщо, від молоді, я очікував позитивної реакції, то був доволі вражений коли люди в віці 40-50 років говорили, що нарешті в Трускавці відбулось щось неординарне, що вони очікували набагато гіршого видовища і приємно втішені таким шоу.

Раллі в Трускавці – шлях до Монте Карло

раллі в ТрускавціШлях доволі далекий, але перший крок уже зроблено і просуватись в цьому напрямку потрібно. Регулярні перегони 1 раз на рік привернуть увагу до курорту. Варто підвищити рівень організації, дуже бракувало камер в онлайн трансляції, фінальна частина траси фактично не знімалась, хоча була найбільш швидкісною.
Експеримент з раллі виявився вдалим, тепер залишається не прогавити можливість та провести наступні перегони на вищому рівні. Географія околиць і курорту Трускавець дозволяє створювати чимало різних варіацій трас, а правильне розташування відеокамер і режисура трансляцій дозволить створити незабутню картинку для глядачів.
Читайте більше новин Трускавця – тут.

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.