14-15 грудня пити воду з крану в Трускавці заборонено
Не можна пити воду з крану
No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Попередження про обмеження вживання питної води з крану

9 грудня 2016 року Трускавецький водоканал отримав листа від КП Дрогобичводоканал, у якомі повідомлено про те, що в період

від 22:00 14 грудня 2016 року до 6:00 15 грудня 2016 року водозабір Гірне буде дезінфікуватись

У зв’язку із цим вода, що подаватиметься мешканцям Трускавця, Дрогобича, Стебника та сусідніх сіл, які водопостачаються із даного водозабору буде мати завищений вміст хлору. У листі вказано, що після кип’ятіння таку воду можна використовувати.
Від себе хочемо додати, вода із підвищеним вмістом хлору:

  • сушить шкіру,
  • руйнує структуру волосся,
  • подразнює слизову оболонку очей. 

Для убезпечення здоров’я своїх близьких уникайте вживаня води з крану в період 14-15 грудня.
Враховуючи, що хлорування буде проводитись цілу ніч із 14 на 15, то швидше за все вода із підвищеним рівнем хлористих речовин потраплятиме у водопровідну систему, ще протягом усього дня 15 січня.

Де знайти питну воду в Трускавці?

Мешканцям Трускавця пощастило, оскільки в околицях міста можна знайти криничну та джерельну воду, а власники автівок можуть з’їздити за питною водою до Меденич або Криниці.
Нам відомо два джерела питної води у Трускавці, перше знаходиться в 300-500 метрах від вулиці Городище, доведеться перейти вбрід(скоріше переступити) річечку Солонка. На карті ми зобразили орієнтовне місцезнаходження джерела.
Від вулиці Городище варто повернути на грунтову дорогу (нею можна вийти на Орів) тому відома вона багатьом трускавчанам.
Джерело Трускавець Джерело Трускавець шлях

Коли пройдете близько 20 метрів ґрунтовою дорогою побачите роздоріжжя, тут слід повернути праворуч, як зображено на фото та прямувати в сторону річечки.

Джерело Трускавець шлях2
Це річка Слониця, назва напевне має свою історію, але цим ми поцікавимось згодом. За річкою на фото ми бачимо невеликий підйом та дорогу на Орів, за цим підйомом 10-15 метрів далі з лівого боку буде розташоване джерело. Не можемо запевняти у високій якості даної води, проте часто бачили людей, які там набирали воду у 5 літрові пляшки.
Джерело Трускавець шлях3

Інша криниця розташована в межах міста на вул. Л. Курбаса

Потрапити туди доволі просто, спочатку в районі магазину Вишенька та колишнього готелю У Батька повертаємо на вулицю Вишенського.
Вишенського Трускавець
Прямуємо вулицею вниз до останнього повороту ліворуч перед закінченням вулиці.
Криниця Трускавець
Повертаємо у вуличку, що зображена на фото зверху і бачимо кількадесят метрів попереду криницю.
Криниця Трускавець
Криниця облаштована і часом її закривають на ключ, щоб вберегти від засмічення, його можна попросити у жителів сусідніх будинків.

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.