Психологічний тест, перевірте себе
No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

В якій позі Вам зручніше сидіти?

Психологічний тест

Поза А:

Люди які полюбляють сидіти таким чином — чудові слухачі, а це доволі комунікабельні персонажі. Вони дуже харизматичні та добре запам’ятовуються оточуючим. Проте, зовсім не люблять зустрічатись з проблемами. Як правило, ці особистості стараються не звертати уваги на них, маючи надію, що проблеми зникнуть самі по собі. Часом так і трапляється..

Поза В:

Характерна для креативних, творчих особистостей. Це любителі нових вражень та захоплюючих мандрівок. Вони зовсім не бояться змін, з легкістю роблять крок у невідомість на зустріч пригодам.

Поза C:

Це відкриті для всесвіту доброзичливці. Завжди радо приходять на допомогу оточуючим. Проте, у них спостерігаються проблеми із концентрацією, зазвичай їх легко відволікти. Ці особистості легко адаптуються до будь-якого колективу.

Поза D:

Розумні та самовпевнені особистості з надзвичайно витривалим терпінням. Це люди, які добре контролюють власні емоції, їх дуже важко вивести з себе. Проте, переступити межу, то покарання невідворотне.

Поза E:

Цілеспрямовані особистості, що завжди працюють на досягнення результату. Вони добре знають, що поспіх в роботі на результат може нашкодити справі. Ці особистості не люблять критики та сприймають її дуже особисто.

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.