Психологічний тест

No votes yet.
Please wait...

В якій позі Вам зручніше сидіти?

Психологічний тест

Поза А:

Люди які полюбляють сидіти таким чином — чудові слухачі, а це доволі комунікабельні персонажі. Вони дуже харизматичні та добре запам’ятовуються оточуючим. Проте, зовсім не люблять зустрічатись з проблемами. Як правило, ці особистості стараються не звертати уваги на них, маючи надію, що проблеми зникнуть самі по собі. Часом так і трапляється..

Поза В:

Характерна для креативних, творчих особистостей. Це любителі нових вражень та захоплюючих мандрівок. Вони зовсім не бояться змін, з легкістю роблять крок у невідомість на зустріч пригодам.

Поза C:

Це відкриті для всесвіту доброзичливці. Завжди радо приходять на допомогу оточуючим. Проте, у них спостерігаються проблеми із концентрацією, зазвичай їх легко відволікти. Ці особистості легко адаптуються до будь-якого колективу.

Поза D:

Розумні та самовпевнені особистості з надзвичайно витривалим терпінням. Це люди, які добре контролюють власні емоції, їх дуже важко вивести з себе. Проте, переступити межу, то покарання невідворотне.

Поза E:

Цілеспрямовані особистості, що завжди працюють на досягнення результату. Вони добре знають, що поспіх в роботі на результат може нашкодити справі. Ці особистості не люблять критики та сприймають її дуже особисто.

No votes yet.
Please wait...