Націоналізація Приватбанку чи план “шатун”?

No votes yet.
Please wait...

Націоналізація Приватбанку – екстренна допомога чи спланована інформаційна бомба.

Швидше за все 2 в 1, найбільш інноваційний банк, що обслуговує близько половини населення ласий шматок. “Націоналізація приватбанку відкриє доступ до інформації про рахунки значної кількості населення, а маючи руках “ощадбанк” та “приватбанк” можна буде з легкістю прикручувати гайки народу при потребі”, – думка – страшилка одного з “експертів”, але вона має право на життя.
Власне, важко зрозуміти увесь той роздутий ажіотаж довкола ” націоналізації приватбанку”, так само, як важко зрозуміти “екстренність” вирішення питання про націоналізацію та поширення інформації про це у всіх можливих ЗМІ з максимальною кількістю страшилок. Легко можна було спрогнозувати реакцію населення та появу маси осіб, що побігли знімати гроші до банкоматів. Наступним їх кроком буде купівля “твердої валюти”, що в свою чергу призведе до чергового падіння гривні. Таким чином нашими руками буде реалізовано зростання долара відносно гривні.
Правильний вихід тут один – не панікувати та інвестувати у власну економіку. В даному випадку, якщо страшно, що гроші втратять свою цінність найкращим методом їх витратити і позитивно вплинути на економіку України – придбати, щось вироблене в Україні.
На жаль моди купувати українське в нас немає.

No votes yet.
Please wait...