Про нас | Типовий Трускавець

Про нас

Типовий Трускавець – про нас

На сьогодні Типовий Трускавець – громадська організація, яка була створена на основі небайдужості молоді до подій у місті. Так трапилось, що в далекому 2012 за допомогою соціальних мереж нам вдалось зібрати чималу аудиторію трускавчан, яким подобалось читати новини та жарти про місто та спільно обговорювати болючі теми. Згодом, за допомогою електронних комунікацій ми самоорганізовувались для проведення цікавих та корисних заходів у Трускавці. Від прибирань у лісах до вільних обіймів.
Першочергово Типовий Трускавець – це незалежний медійний майданчик.
Ми протягом тривалого часу адміністрували наші спільноти в соціальних мережах та тоннами читали новини із різних локальних порталів. Виявилось, що жодному із них, на жаль, довіряти не можна, оскільки новини висвітлювались під правильним кутом для тієї чи іншої політичної сили. Власне, тому ми створили цей сайт та назвали його betrue.info – be true з англійської дослівно перекладається, як “бути правді”, ми ж цю фразу трактуємо як “бути чесним”. Першочергово, чесними із нашою аудиторією.
Жоден з нас не є професійним журналістом, але при написанні статтей ми керуємось одним принципом “максимум фактів – мінімум емоцій”.
Зазначимо, що Типовий Трускавець не має політичних амбіцій, не підтримує жодну з політичних сил. Співпраця із політиками можлива виключно на громадських засадах на благо міста, без її афішування.

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.