Погода в Трускавці
No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.


Курорт Трускавець має доволі зручне розташування, тому тут сформувався комфортний м’який клімат з дещо підвищеним рівнем вологості. Плануючи свій відпочинок в Трускавці туристи часто цікавляться, яка ж погода в Трускавці? Ми ведемо наші сторінки в соціальних мережах уже близько п’яти років, тож назбирали чималу базу даних про погоду на курорті, адже намагаємось щоденно інформувати підписників про, те яким буде день. Отож давайте разом проаналізуємо якою ж є зазвичай погода в Трускавці в різні періоди року. Давайте розпочнемо з зими.

Яка погода в Трускавці взимку?

Зимові свята на курорті завжди сповнені приємних вражень. З власних спогадів можу сказати, що сніг в Трускавці не дефіцит, однак 10 січня 2014 року снігу в місті таки не було. Різдво 2015 року теж пройшло без снігу. А от 2016 рік порадував мешканців та відпочивальників справжньою різдвяною атмосферою. Що стосується 2018 року, то скоріш за все він буде сніговим та морозним, а синоптики прогнозують, що ця зима – буде найхолоднішою за останні декілька років. Безперечно зимовий відпочинок в Трускавці, особливо в новорічно-різдвяний період буде надзвичайно атмосферним. Тут добре пам’ятають давні традиції святкування, співають колядки, веселяться, щедрують та щиро бажають одне одному вдалого майбутнього року.
погода в Трускавці взимку

Яка погода в Трускавці весною?

Весна зазвичай в Трускавець приходить швидко, однак часом раптовий березневий снігопад може повернути місто на декілька днів в зимову атмосферу. До прикладу відео нижче, було зняте 13 березня, хоча можна подумати, що це середина зими.

Квітень та травень – найкращий час для весняного відпочинку на курорті. Так склалось, що в цей час місто розквітає, тут панує тепла погода. Кількість опадів невелика, а сам курорт поволі стає різнобарвним завдяки яскравим квітковим клумбам. Достатньо поглянути на фото весняного курорту і одразу виникає бажання приїхати сюди на відпочинок.
погода в Трускавці весною

Погода в Трускавці влітку – чи дуже спекотно?

Літній ТрускавецьТемпература повітря в Трускавці влітку зазвичай комфортна, спекотний період припадає, як правило на серпень. Особливість жаркої погоди на курорті полягає в раптових зливах. Якщо в місті доволі спекотний день, то до його кінця гарантовано пройде дощ. Ось такий особливий мікроклімат в регіоні. Цікавий факт, що злива триває до 15 хвилин і минає так само раптово, як розпочинається. Це природнє явище доволі просто пояснюється. При підвищеній температурі чимала кількість вологи випаровується та підіймається в гори, там ця повітряна маса охолоджується, що зумовлює утворення конденсату, що падає на землю у вигляді дощу. Отож підсумуємо – для любителів комфортної температури в межах 20-25 градусів за Цельсієм варто приїжджати в Трускавець в червні або липні, а прихильникам спекотної погоди – в серпні.

Погода в Трускавці восени

Вересень в Трускавці можна приписати до літніх місяців. В місті зазвичай тримається тепла погода, опади в порівнянні з жовтнем зустрічаються рідше. Справжня осінь розпочинається з середини жовтня, середня температура повітря опускається до 10-15 градусів за Цельсієм. Дерева вкриваються жовтим листям, а ліси довкола стають надзвичайно різнобарвними. Це захоплююче видовище. Любителям фотографії радимо піднятись на гірський хребет, звідти відкривається дивовижний краєвид, а також можна зробити чимало вдалих осінніх кадрів. З кінця жовтня до кінця листопада триває пізній осінній період, температура повітря знижується до 5-7 градусів, збільшується кількість дощових днів. Проте з перших днів грудня, дощ замінюється мокрим снігом.
Та навіть за кепської погоди в Трускавці є чимало розваг від СПА, до боулінгу, більярду, нічних клубів, ресторанів, вечірок, концертів і т.д. Впевнено можна сказати в Трускавці не буває поганої погоди. Це місто чудового настрою та безмежних можливостей для відпочинку.
погода в Трускавці восени

Актуальна погода в Трускавці

Внизу ми постарались та під’єднали декілька вікон погоди із різних сервісів, що дозволять Вам зорієнтуватись, якою буде погода в Трускавці в найближчі дні.

Погода в Трускавці від Forecast7

TRUSKAVETS’ WEATHER

Погода в Трускавці від AccuWeather

 

Погода в Трускавці від Meteoprog

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.