Новий рік 2018 (Собаки) – корисні поради, як правильно його зустрічати

No votes yet.
Please wait...
До нас наближається улюблене свято мільйонів – Новий Рік. Як завше мережею блукають сотні публікацій про те, як правильно зустрічати Новий Рік 2018, що одягти, приготувати і т.д. Ми проаналізували декілька новин такого типу та підчистили інформацію від реклами вибравши тільки найбільш правдиві тези.

Як правильно зустрічати Новий 2018 рік?

Рік собаки 2018Наступаючий рік за східним календарем має свого покровителя – це Земна Собака. Якщо Ви пригадуєте мультфільм пригоди Джекі Чана, то там були магічні талісмани, що відповідали знакам китайського гороскопу та давали власникам надзвичайні властивості. Отож талісман Собаки дарував володарю безсмертя та вічну молодість. За східними повір’ями ця тварина є символом вірності та благородності. Готуючись до зустрічі Нового Року варто враховувати усі ці фактори.
Плануючи свято віддавайте перевагу зустрічі в тісному колі справжніх друзів. Великі гучні компанії малознайомих людей дратуватимуть собаку і вона гарчатиме на вас протягом року.
На стіл варто ставити м’ясні страви, адже собаки неабияк люблять поласувати м’ясцем. Місце зустрічі Нового року слід прикрашати в

  • золотистих,
  • помаранчевих,
  • жовтих,
  • коричневих

відтінках.

Зустріч Нового Року 2018 – що одягнути?

Новий Рік 2018Звісно ж, одяг відіграє важливу роль в святкуванні, впливає на наш настрій та самопочуття. Для початку зазначимо, що варто відкласти подалі різноманітні вушка, футболки із зображеннями котиків, одяг тигрового або леопардового забарвлення. Не є таємницею, що собаки не надто дружать із котами. Тож, якщо не хочете розізлити покровителя року не одягайте таких речей.
Дамам пасуватимуть вишукані довгі сукні з відкритими плечима та невеликим декольте. Чоловікам – строгі костюми, звісно ж, можна зустріти Новий Рік без піджака, проте порвані джинси – не найкращий вибір. Любителькам відвертого одягу варто стриматись, собаки не люблять вульгарності, тому сукні, що ледь прикривають сідниці та груди – краще відкласти на інший день.
Фасон одягу краще обирати простий та водночас стильний. Сім’ям із дітьми радимо покреативити та підготувати для малюків костюми супергероїв із жовтими плащами. Це розвеселить дітей та допоможе завоювати прихильність собаки.

Аксесуари, що обрати для зустрічі нового року?

treasureФанатам металобрухту на своєму тілі варто стриматись. Серед аксесуарів достатньо обрати одну, максимум дві деталі, які гармонійно підкреслять Ваш образ. В жодному разі не потрібно одягати по десять перстнів, чіпати зайві брошки, кольє і т.д.
Універсальний рецепт вдалої зустрічі Нового Року 2018 – це тісна, весела, дружня компанія, гарний настрій та позитивна атмосфера. Не перетворюйте новорічну ніч на політичний клуб, не робіть з неї алкогольну вечірку, а просто, щиро повеселіться із найближчими друзями.
Бажаємо усім незабутнього святкування та вдалого року!

No votes yet.
Please wait...