Новий хіт від гурту Мері Міс
Мері Міс
No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Мері Міс слухайте українське!

Гурт родом із Трускавця презентував кліп на нову пісню – Мері Міс.
Відома команда, яка пише якісну українську музику та має тисячі шанувальників по всій Україні гурт Мері презентували нову пісню Міс. Пісня написана в стилі гурту, її можна сміливо віднести до якісної української музики.
[wpdevart_youtube]o8jdE5TNa08[/wpdevart_youtube]
Варто зазначити, що кліп вийшов після 2-річної паузи. “МЕРІ” та хедлайнер гурту Віктор Винник представляють пісню “Miss” та новий кліп.
Трек стане частиною 4 студійної платівки музикантів, що отримає назву “Я з України”. Влад Разіховський – режисер кліпу, працював із командою “Друга Ріка”, виконавицею “Лобода”. Сюжет відзнятий на околицях Києва і в самій столиці.

Від себе хочемо додати, що підтримка української культури, зокрема, сучасної музики, фільмів українського виробництва та книжок українського видавництва є надважливим завданням. Українське має стати популярним трендом, тільки так ми можемо убезпечити майбутнє своїх дітей та розвинути тверезу любов у них до своєї держави та культури. Нам випало жити в переломний момент та брати участь в творенні майбутнього молодої держави. Бути їй сильним та незалежним гравцем у футуристичному світі чи розпастись на дрібні частини? Відповідь на це питання залежить від нас.
Щоб поділитись цією статтею та розповісти друзям про новий хіт від української групи натисніть кнопку “поділитись“, що знаходиться нижче.

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.