Наша подорож до Італії - ділимось досвідом
No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

наша подорож до риму

Всі дороги ведуть до Риму

Це древнє італійське місто, що сміливо можна називати одним із ключових в нашій цивілізації безперечно варте уваги. Мрія побачити Рим в мене визрівала ще з дитинства, разом із любов’ю до далеких мандрівок.

Початок – дослідження пропозицій в туристичних компаніях

Першою ідеєю, яка нам спала на думку це було придбання путівки в туристичних операторів. Видавалось, що це найпростіший варіант отримати гарний відпочинок. Однак, коли туристичні агенти заспівали нам від 1500 Євро за семи або десятиденну поїздку до Італії, я зрозумів, що варто розглянути варіант самостійної організації відпочинку.

Самостійний пошук авіаквитків

Першим завданням, яке постало перед нами – це як дістатись до Риму. Варіант автобусів ми одразу відкинули, оскільки це було надто довго, дорого та виснажливо. Розпочали пошук авіаквитків. Переривши десятки сервісів ми вже встигли перелякатись, що така подорож буде не по кишені. Однак, знайомі порекомендували спробувати пошук сервісі KIWI.COM.

Особливість в тому, що тут доступний широкий функціонал налаштування пошуку та немає чітких обмежень по даті вильоту та географії аеропортів. Якщо налаштувати радіус міст, котрі зручні для вильоту, та діапазон дат, то отримаєте перелік пропозицій від різних авіакомпаній.

пошук дешевих авіаквитків

Завдяки прискіпливому налаштуванню фільтрів нам вдалось відшукати 2 квитки до Риму з Варшави за 40 Євро від WizzAir, а з Риму до Варшави за цю ж ціну від Ryinair. Обидва перельоти були прямі, однак здійснювались з різних аеропортів. Проте проблеми в цьому не було.

Бронювання готелю

Наступний етап – пошук житла. Тут безапеляційно booking.com. Ми вирішили провести спочатку кілька днів біля моря, а потім ще стільки ж в самому Римі. Готель біля моря бронювали через букінг, а в Римі віддались на розсуд долі і без проблем знайшли комфортне житло за доступні гроші.

Чек-ін – моя параноя

Оскільки досвіду перельотів в мене раніше не було, то був певний мандраж через невідомість. Проте такі хвилювання впевнено можна назвати приємними. Чекін ми здійснили онлайн на сайтах авіакомпній за кілька днів до вильоту. Таким чином зекономивши ще певну суму, яка знімається при чекіні в аеропортах.

Як спакуватись в дорогу, щоб не влетіти в копійочку?

Перевага Італії та зокрема Риму – це тепла країна. Сюди впевнено можна їхати з набором легкого одягу. Не потрібно набирати валізи взуття та верхнього одягу. Це фактична економія на ручній поклажі.
наші рюкзаки
В наші 2 рюкзаки влізло все що потрібно. В європейських готелях набори рушників, гігієнічні комплекти та різні приємні безкоштовні дрібниці – стандартна річ. Тому не варто брати з дому мило, туалетний папір, шампунь і т.д. Відберіть найбільш необхідні речі, зручний одяг, білизну і для відпочинку на морі цього буде достатньо.
Детальніше про емоції відпочинку читайте в наступній статті – Неймовірна Італійська мандрівка

Найдешевші пропозиції перельоту з найближчих аеропортів

Зверніть увагу з правої сторони нижче є кнопка для сортування результатів натисніть “Показати найдешевші”, щоб відобразити найвигідніші пропозиції.

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.