Міська рада Трускавець сайт лежить
міська рада трускавець сайт
No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Міська рада Трускавець – сайт

Міська Рада Трускавець – залишилась без офіційного сайту, принаймні станом на сьогодні.
Офіційний сайт міської ради поліг смертю хоробрих 11 лютого 2017 року він недоступний, а користувачі, що намагаються відшукати необхідну інформацію зустрічають таке повідомлення:

міська рада Трускавець

Сайт трускавецької міської ради єдине джерело інформації, де можна було відшукати останні рішення депутатів, розпорядження мера, результати сесій ради. На основі цих фактів можна було більш-менш спрогнозувати, чим житиме курорт найближчим часом.
Сайт трускавецької міської ради неначе проклятий. Якісь дивні та міфічні речі з ним діються.

Міська рада Трускавець – історія офіційних сайтів

Розпочнемо спочатку, на даний момент існує 2 сайти міської ради. Перший truskavets-city.gov.ua, який справно функціонував до виборів. Після зміни влади невідомо чому був створений інший ресурс – tmr.gov.ua (на момент написання статті він несправний), цей сайт був технологічно кращий за попередника, проте зміна домену сайту державної структури дещо бентежить.
Варто зазначити, що із старого сайту зникли усі рішення та документи, які там раніше можна було відшукати, а на новому історія документації розпочинається виключно із нового скликання. З чим пов’язані такі неполадки невідомо, жодної офіційної інформації ні на першому, ані на другому сайті з цього приводу не зустрічалось.

Міська рада Трускавець – чому офіційний сайт важливий?

У 21 столітті можливість швидкого інтерактивного доступу до необхідної інформації грає важливу роль, як для рядових мешканців, так і для численних громадських активістів та ЗМІ. Будемо відвертими, більшість людей працює. Тому не має вільного часу, щоб забігати в приміщення трускавецької міської ради, аби глянути на стенд з оголошеннями. А от в дорозі з роботи, погортати сайт із останніми новинами чи рішеннями цілком реально.
Маємо надію, що з приходом наступної каденції не буде створюватись черговий ресурс. Адже такими темпами сайтів ради буде більше, ніж корисної інформації на них.

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.