Маршрутки Трускавця – новий автобус вже на маршруті
No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Маршрутки Трускавця – одне з проблемних місць курорту

Зважаючи на те скільки конфліктів виникає між перевізниками та громадянами, не дивно, що вже не вперше міськраді доводилось викликати “на килим” та проводити бесіди із керівниками підприємств, що здійснюють перевезення на в Трускавці. Справді, маршрутки в Трускавці, які належать приватним підприємствам далеко не в найкращому стані, уніформа у водіїв відсутня, а відеореєстратори фільмують виключно події в салоні автобусів. Згідно зобов’язань, які на себе взяли підприємці – окрім стабільного дотримання графіку, в автобусах мають бути встановлені відеореєстратори, водії мають мати уніформу та виключно ввічливо спілкуватись з клієнтами.
Важливим кроком у врегулюванні конфліктної ситуації із приватними перевізниками є розвиток комунального транспорту, маршрутки Трускавця, що належатимуть місту та працюватимуть на благо курорту.
Декілька років тому перший комунальний автобус вже вийшов на свій маршрут, цьогоріч до нього приєднався ще один – синій. Нам довелось побачити його в дії і враження виключно позитивні, автобус просторий та комфортний.
Маємо надію, що згодом усі маршрутки Трускавця будуть в такому стані.
dsc_0029

маршрутки Трускавця

 

маршрутки Трускавця

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.