Кінотеатри Трускавця – де подивитись кіно на курорті?

No votes yet.
Please wait...

Кінотеатри Трускавця

кінотеатр міленіум кінотеатр злата

Кіномистецтво завжди привертає увагу людей. Сучасні фільми сповнені спецефектів та закручених сюжетів дозволяють цілковито поринути у вигаданий автором історії світ. Кінотеатри проектуються таким чином, щоб створити максимально сприятливу для перегляду фільмів атмосферу. Відпочинок в Трускавці – це не тільки оздоровлення, але й також цікаве дозвілля. Під час оздоровлення в Трускавці Ви можете не перейматись, що пропустите прем’єру довгоочікуваного кінофільму. На даний момент в Трускавці діють два кінотеатри:

  • Міленіум
  • Злата

Обидва ведуть показ фільмів відповідно до всеукраїнських кінопрем’єр. А часом навіть організовують допрем’єрні покази. Кінотетри Трускавця не поступаються кінозалам обласних центрів. Проте у них є суттєва перевага. Окільки Трускавець – невелике містечко, то проблем з вільними місцями в залі практично немає. Ви можете прийняти спонтанне рішення піти в кіно і в 90% випадків Вам пощастить без проблем потрапити на сеанс.

Кінотеатри Трускавця – адреси та ціни

Кінотеатр Злата знаходиться в центральній частині міста на перехресті вулиць Шевченка та бульвару Юрія Дрогобича, позаду пам’ятника С. Бандері. Вартість квитка варіює в межах 50-70 гривень в залежності від місця, сеансу, типу показу.
Кінотеатр Міленіум розмістився на вулиці Стебницькій 29 в будівлі однойменного розважального комплексу. Ціна квитка на фільм в кінотеатрі Міленіум коливається в межах від 35 до 55 гривень, теж залежно від типу місць, часу сеансу.

No votes yet.
Please wait...