Кінотеати Трускавця - де подивитись кіно на курорті?
No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Кінотеатри Трускавця

кінотеатр міленіум кінотеатр злата

Кіномистецтво завжди привертає увагу людей. Сучасні фільми сповнені спецефектів та закручених сюжетів дозволяють цілковито поринути у вигаданий автором історії світ. Кінотеатри проектуються таким чином, щоб створити максимально сприятливу для перегляду фільмів атмосферу. Відпочинок в Трускавці – це не тільки оздоровлення, але й також цікаве дозвілля. Під час оздоровлення в Трускавці Ви можете не перейматись, що пропустите прем’єру довгоочікуваного кінофільму. На даний момент в Трускавці діють два кінотеатри:

  • Міленіум
  • Злата

Обидва ведуть показ фільмів відповідно до всеукраїнських кінопрем’єр. А часом навіть організовують допрем’єрні покази. Кінотетри Трускавця не поступаються кінозалам обласних центрів. Проте у них є суттєва перевага. Окільки Трускавець – невелике містечко, то проблем з вільними місцями в залі практично немає. Ви можете прийняти спонтанне рішення піти в кіно і в 90% випадків Вам пощастить без проблем потрапити на сеанс.

Кінотеатри Трускавця – адреси та ціни

Кінотеатр Злата знаходиться в центральній частині міста на перехресті вулиць Шевченка та бульвару Юрія Дрогобича, позаду пам’ятника С. Бандері. Вартість квитка варіює в межах 50-70 гривень в залежності від місця, сеансу, типу показу.
Кінотеатр Міленіум розмістився на вулиці Стебницькій 29 в будівлі однойменного розважального комплексу. Ціна квитка на фільм в кінотеатрі Міленіум коливається в межах від 35 до 55 гривень, теж залежно від типу місць, часу сеансу.

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.