Грибки в Трускавці – історія
Грибки в Трускавці
Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Грибки в Трускавці – своєрідний культурний центр на свіжому повітрі.

Добре відома назва (серед місцевих мешканців та бувалих туристів) накритої зони поруч із бюветом – грибки, часто дивує гостей. Звісно ж, накриття не зовсім схоже на гриби й не зовсім зрозуміло, чому ж так нарекли цю місцину. Можливо, тому що дах стоїть на опорах які немовби ніжки грибів його підтримують? Насправді ні.
Назва набагато давніша, ніж нам видається, але про це згодом.
Спочатку, хочеться відзначити особливість грибків в Трускавці. Дана локація в теплу пору року перетворюється на неймовірний відпочинковий центр для місцевих жителів та туристів. Тут грають в шахмати та шашки, влаштовують концерти вуличні музиканти, а під їх музику танцюють відпочиваючі. Атмосфера доволі особлива та чаруюча. Зрідка, у місцевого жителя є настрій та можливість відвідати це місце. А воно варте уваги. Варте, щоб зрозуміти, що Трускавець – це не тільки Нафтуся і процедури, що в нашому місті є свої атмосферні місця.
Грибки в ТрускавціГрибки в Трускавці

Давайте повернемось до цікавої назви – грибки в Трускавці. В старій літературі, що описує житт курорту в 1905-1939 рр. згадувалась така назва неодноразово. З цікавості я вирішив покопатись в польській бібліотеці народовій, де вдалось віднайти чималий архів історичних фото курорту. Серед них і ця знимка:

Грибки в Трускавці

Ось про які грибки йшла мова в тих історичних згадках. Швидше за все й назва нинішніх грибків в Трускавці походить від цих характерних маленьких архітектурних форм. В цих грибочках зберігались склянки, які по дорозі до Нафтусі гості могли придбати туристи.
Грибки в Трускавці – культурний відпочинок на свіжому повітрі. Додаємо відео відпочинку на грибках, які туристи часто викладають в соціальних мережах:
[wpdevart_youtube]r28Q6iZw9iE[/wpdevart_youtube]

 

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.