Go Camp в Трускавці-Трускавецькі новини
трускавецькі новини
No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Трускавецькі новини-Go Camp в Трускавці

трускавецькі новини

У п’ятницю, 16 червня 2017 року, діти та вихователі табору «Промінчик», який знаходився у Трускавецькій СЗШ № 3 попрощалися з волонтером з Канади (Mark Schaefer), який провів з ними незабутній тиждень. Кожного дня на Марка чекав сюрприз.
Ще в листопаді 2016 року СЗШ №3 м. Трускавця взяла участь у проекті Go Camp, мета якого була виховати нове покоління всебічно розвиненої та освіченої молоді, яка готова до життя в ХХІ столітті, вільно володіє іноземними мовами та відкрита до пізнання інших культур і досвіду.
На жаль, волонтер, який повинен був провести з нами всі три тижні, не зміг прилетіти в Україну у зв’язку зі станом здоров’я. І тоді команія Go Camp запропонувала нам вирішення даної проблеми таким чином, щоб волонтер з Трускавецької гімназії НВК №2 провів з нашими дітками третій тиждень його перебування в Україні.

Перший день волонтера в СЗШ №3 – Трускавецькі новини

трускавецькі новиниОтож, 12 червня всі дітки та вихователі літнього табору «Промінчик» зустрічали волонтера з Канади, Марка Шефера, згідно українських традицій, з хлібом та сіллю, що символізують дружелюбність та гостеприїмність. Марк відразу знайшов спільну мову з дітьми, вихователями та волонтерами – студентами з Дрогобицього педагогічного універститету, які допомагали табору усі 3 тижні. Після декількох годин спікування і Марк і діти мали змогу відвідати гавайську вечірку з різноманітними цікавими конкурсами та смачними коктейлями. На вечірці панувала така дружня, весела та тепла атмосфера, що й Марку було важко втриматися, щоб не взяти участь у конкурсах. Він залюбки спробував власні сили і у танцях зі стільцями і в лімбо.

Музей Біласа та інші відкриття – Трускавецькі новини

трускавецькі новиниНаступний день був не менш цікавим як і для діток з табору «Промінчик» так і для нашого волонтера. Традиційно день розпочався з зарядки та гри в фрізбі, яку діти грали разом з Марком. Саме у такій невимушеній дружній атмосфері волонтер спілкувався з дітьми, ділився цікавою інформацією про себе та свою країну та дізнавався багато про дітей. Згодом діти провели волонтеру екскурсію в музей М. Біласа, про який Марк уже чув та дуже хотів відвідати. Діти розповіли йому цікаві факти про саму будівлю музею та біографію митця. Марк був приємно вражений надзвичайними роботами М. Біласа, тому не зміг залишити музей без сувенірів для своїх рідних. Повернувшись до табору, на волонтера чекав ще один захід – подорож у світ казок, таким чином Марк познайомився з українськими казковими героями. Після такого насиченого дня табір «Промінчик» влаштував для Марка ще один сюрприз і відвіз його до мальовничого куточка Опака, де він не тільки подихав чистим гірським повітрям, налюбувався неймовірними краєвидами, але й показав себе вправним рибалкою.

Українська вікторина для Марка

трускавецькі новиниТретій день у таборі «Промінчик» був днем патріота. Дітки та Марк прийшли у вишиванках. Розпочався день патріота з гімну України. Пізніше волонтер мав заняття з дітками, де вони розповідали йому про символи України, малювали свої улюблені місця. Цього ж дня Марк Шефер ще раз мав змогу переконатися, що діти у нашому таборі є надзвичайно талановиті. Вони співали та декламували вірші про Україну. Не обійшлося і без караоке. На великий подив і дітей і вихователів Марк надзвичайно гарно співає українською мовою та знає багато українських пісень, разом з усіма він заспівав нашу відому українську пісню «Червона рута». А наприкінці волонтера чекав екзамен – вікторина про Україну, який він здав на відмінно.
Що ж чекало Марка у четвер, 15 липня? Саме цього дня він спробував себе у ролі журі конкурсу «Міс літо 2017» у таборі «Промінчик». Було надзвичайно приємно почути позитивні враження щодо організації конкурсу та їх учасниць. До речі, міс літо цьогоріч стала Гнідан Софія, учениця 8- Б класу.

Враження про Go Camp та відвідини волонтера – трускавецькі новини

трускавецькі новиниТиждень минув надзвичайно швидко. А це тому, що було весело та цікаво. На згадку про себе та рідне містечко Трускавець, яке Марку Шеферу дуже припало до душі, діти СЗШ №3 подарували символічні подарунки, виготовлені власними руками ( ляльки – мотанки (виготовлені Підлужною А.) та картину рідного міста). Навзаєм пан Марк почастував нас смачним кленовим сиропом та подарував діткам подарунки.
Ще раз хочемо подякувати Go Camp за такий надзвичайний проект, за можливість рухатися вперед, вдосконалювати себе та своїх учнів, подолати «страх» спілкування англійською мовою та повірити у себе та свої сили.
І звичайно дякуємо Трускавецькому відділу освіти, який порекомендував нам взяти участь у даному проекті та дав можливість відвідати тренінги та отримати надзвичайний досвід та незабутні враження.

Фотозвіт

Трускавецькі новини
« 1 of 9 »

Автор: Галина Новік

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.