Facebook запустив музичний розділ
музика на фейсбук
No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

В соціальній мережі Facebook – запустили музичний розділ

музика FacebookНарешті трапилось диво і в ФБ з’явився музичний розділ. Музику можна слухати онлайн у вільному доступі. Перед початком використання даної функції у Вас попросять погодитись із правилами використання. В цьому ж повідомленні з правилами згадується також соціальна мережа для фотолюбителів – Instagram, тож ймовірно музичний розділ буде доступним і для юзерів інстаграму.
музика в Facebook
На даний момент користувачі можуть скористатись пошуком пісень, відсортувати їх за жанром, тривалістю, стилем, вокалом. Остання функція доволі цікава оскільки можна обрати треки:

  • без вокалу
  • з жіночим вокалом
  • з чоловічим вокалом
  • ансамбль

Як включити музику в Фейсбуці (Facebook)?

Нам вдалось відшукати дану функцію в інструментах публікації спільноти. Наразі в меню особистих сторінок цей функціонал не виводиться. Назвав фейсбук свій музичний розділ – Sound Collection. Відповідно, до вказаної інформації на даний момент в ньому доступно 999 треків. Однак, ймовірно найближчим часом обсяг доступної музики збільшиться.
Оскільки, соцмережа ще не вивела в особистих профілях посилань на новий функціонал ми ділимось з Вами доступом до нього – Sound Collection Facebook слухайте музику, тестуйте та насолоджуйтесь.
Якщо публікація Вам сподобалась, то поділіться нею з друзями.

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.