Доступне авто кожному – чи підтримає ТМР наше звернення?
No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Доступні автомобілі, український авторинок та безпека

За вікном 21 століття, час коли автомобіль не може бути розкішшю, а має бути доступним інструментом. На жаль, в Україні ринок вживаних автомобілів заблокований державними обмеженнями, що створені олігархатом з метою наживи на продажах неякісних здешевлених авто за надвисокими цінами. Таким чином у нас складається ситуація коли через низький рівень безпеки таких автомобілів та чималу кількість морально застарілого та технічно неконтрольованого автопрому призвів до високого показника смертності в ДТП.
Ось відео краш-тесту сертифікованого, ліцензованого Cherry Amulet, який без жодних обмежень продається в Україні

А ось відео краш-тесту Seat Ibiza 2002, автомобіля який фактично не можливо ввезти в Україну, оскільки він не відповідає стандарту Євро-5. Проте дана вимога до вживаних автомобілів застосована виключно в Україні. В країнах ЄС таких обмежень не існує, вони стосуються виключно нових автомобілів.

Активісти ГО завтра зруйнували ілюзорні міфи, які автолобісти намагались нав’язати українцям, розмитнивши Запорожець в Польщі та зареєструвавши його там. Про цю пригоду активісти зняли трисерійний відеофільм, в якому роз’яснюють усю історію автолобізму та обмежень ринку вживаних автомобілів в Україні:Водночас активістами були розроблені законопроекти, що повинні зняти усі обмеження ринку вживаних автомобілів та нарешті зрівняти громадян України в правах з мешканцями європейських країн, які, до слова, не усвідомлюють та не можуть зрозуміти причин таких шалених цін на автомобілі у нас.
Про рівень комфорту та безпеки громадського транспорту, що представлений Богданами та Еталонами, гадаю говорити не варто, бо кожен з нас відчув їх усі на власній шкурі.

Доступний автомобіль – рушій економіки

На маленькому прикладі начоно поясню чому, авто має позитивний вплив на економіку. Припустимо в містечку Трускавець живе сантехнік Василь, який має золоті руки та є відмінним майстром. Василь добре відомий в місті, нещодавно доробився до веб-сайту та почав отримувати замовлення з усієї області. Відповідно, підприємець відчуває необхідність в мобільності, оскільки Василь є чесним бізнесменом, що платить регулярно податки, тому наддоходів не має, його бюджет на авто складає 800-1500 доларів.
Ось фото автомобілів, які пропонують за такі гроші в сусідній Польщі:
доступне авто доступне авто доступне авто доступне авто доступне авто 7

Найстарше авто на цих фото 1997 року випуску.
За ці ж гроші в Україні Василь, на даний момент може придбати:

доступне авто в Україні доступне авто в Україні доступне авто в Україні доступне авто в Україні доступне авто в Україні доступне авто в Україні

Українці мають вибір між “новенькими” Тавріями 2000 і 2002 року, жигулями 1990-92 років або іномарками 1984 та 1992 років.
І поки польські сантехніки, активно розвивають свій бізнес, користуючись якісними та доступними вживаними автомобілями, український чесний сантехнік Василь, їздить на Таврії, ризикуючи власним життям та регулярно вечорами ремонтуючи свого залізного коня. А на вихідних він заходить на польські, німецькі сайти продажів автомобілів та гортає пропозиції, дивуючись несправедливості, яка панує в його державі…
Варто додати, що із збільшенням

Чи може громадськість добитись змін на державному рівні?

Ми підтримуємо ініціативу активістів ГО Завтра та підготовані ними законопроекти. Україні потрібен адекватний, прозорий та чесний ринок вживаних автомобілів, тому написали звернення до Трускавецької міської ради з проханням також висловити таку підтримку. На нашу думку, чим більше міських, обласних, сільських рад, громадських організацій висловлять свою підтримку, чим більшим буде суспільний резонанс, тим вищими будуть шанси на подолання опору від автолобістів. Очікуємо на те, що на черговій сесії міської ради депутати висловлять свою підтримку та допоможуть українцям наблизитись до європейських стандартів життя ще на крок.
Звернення до ТМР

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.