Місто дбає про своїх мешканців – новини Трускавця
Новини Трускавця-індивідуальне опалення
No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Про що рідко згадують ресурси, що описують новини Трускавця?

Новини Трускавця-індивідуальне опаленняЗазвичай, упускаються моменти, що потребують копання у документації для повноцінного висвітлення. Нещодавно, шукаючи новини Трускавця для публікації в наших групах ми вирішили покопатись у розпорядженнях міського голови. Нашу увагу пивернуло розпорядження № 541-р від 28.11.2016 р. у якому йдеться про матеріальну допомогу на встановлення індивідуального опалення для трускавчан. В загальному було видано допомоги на суму 35309 грн. Найменша сума допомоги становила 1450 грн., найвища 5800 грн. Останню отримали троє осіб.

Як же ж визначаються “обрані” для отримання допомоги?

В Трускавці працює комісія з визначення кола осіб, які потребують матеріальної допомоги для встановлення індивідуальних (автономних) систем опалення власне від її рішення залежить чи буде прохання про допомогу задоволене чи ні.
Нагадаємо, що Трускавець одне з небагатьох міст, що реалізували програму переходу на індивідуальне опалення, таким чином космічні рахунки за централізоване опалення жителів міста майже не торкнулись. На скільки нам відомо в місті реалізується, ще й програма енергоефективності, яка передбачає зменшення споживання енергетичних ресурсів. Детальніше про цю програму ми напишемо, коли грунтовно вивчимо це питання.

Хто заробляє на встановленні індивідуального опалення трускавчанам?

Виходячи із інформації вказаної у рохпорядженні мера, кошти в сумі 35 309 гривень, будуть розподілені між приватним підприємством “Мальви”, яке отримає 12 834 грн., та комунальним підприємством “Трускавецьтепло” – 22 475 грн.
ПП Мальви згідно із доступної в публічному доступі інформації знаходиться в Трускавці за адресою вул. І.МАЗЕПИ, будинок 22, в якості директора вказаний Лобигін Валерій Іванович. Компанія здійснює діяльність згідно КВЕД 43.22 Монтаж водопровідних мереж, систем опалення та кондиціонування. На сайті компанії Vaillant дана фірма зазначена, як авторизований сервісний центр, тож підстав не довіряти у владі у виборі даного підприємства, ніби, не виникає.
Типовий Трускавець – будь завжди в курсі подій разом із нами!

Поділись новинами Трускавця із друзями настиснувши на кнопку поширити в соцмережах нижче.

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.