Чи потрібна ковзанка в Трускавці?
ковзанка в Трускавці
No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Ковзанка в Трускавці – потрібна!

Це беззаперечний факт, і як показує кількість питань про каток в Трускавці у соціальних мережах попит шалений. Справді, ковзанка в Трускавці рідкісна атракція, оскільки погодні умови взимку, останніми роками не сприяли. Цьогоріч мешканцям курорту пощастило, зима втішила двома тижнями морозу, а оперативне заливання ковзанки дозволило швидко зорганізувати її роботу. Не будемо вдаватись в деталі тієї організації чи вишукувати недоліки, адже море задоволення отримують малюки від катання. Загалом люди задоволені, проте є й коментарі, та які було б добре врахувати в майбутньому, зокрема люди акцентують на:

  1. Великій кількості людей однієї ковзанки для 24 тис. мешканців курорту, таки замало.
  2. Горбистий лід – з цим нічого не вдієш, оновлювати поверхню ковзанки заливаючи новий шар льоду виллється в копієчку, тоді ковзанка безкоштовною не буде.
  3. Допуск на територію “катка” дітей віком 3-4 роки без ковзанів – небезпека, як для малечі, так і для тих хто не надто вправно катається.

Загалом ковзанка в місті – позитив, маємо надію, що з часом ковзанка в Трускавці з’явиться на постійній основі у вигляді льодової арени чи синтетичної ковзанки.

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.