Центр Трускавця – отримав новий облік
центр Трускавця
No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Ще одна вулиця змінюється в кращу сторону. Центр Трускавця – окраса курорту

Перші перетворення центр Трускавця побачив декілька років тому, саме тоді розпочалась реконструкція майдану Незалежності, бульвару Юрія Дрогобича, а згодом й вулиці Шевченка, що перетворилась на пішохідну зону. Усі зміни в свій час зустрічали певний опір, уже сьогодні я усвідомлюю, що це частково був елемент локальної політичної боротьби із застосуванням ЗМІ для накрутки настроїв в суспільстві. Були й протести проти створення пішохідної зони в центрі Трускавця, проте дякувати Богу, проект був реалізований і курорт нині має новий облік
шевченка трускавець
На зображенні вище ми можемо побачити, як раніше виглядала вулиця Шевченка, яка на сьогодні є пішохідною та прикрашає центр Трускавця. Поруч розташований старий “дитячий світ”, який зараз реконструйований в ТЦ КУБ
центр Трускавця

Початок бульвару Юрія Дрогобича в Трускавці ще 10 років тому мав такий вигляд. Центр Трускавця явно був не надто естетичним та привабливим. На сьогодні ситуація кардинально інша, що надзвичайно тішить, адже Трускавець розвивається.

центр Трускавця

Перша критика змін в місті з’явилась, коли взялись за реконструкцію бульвару Ю. Дрогобича, власне, тоді були зрубані дерева насаджені вздовж бульвару. Люди різко висловлювались проти знищення багаторічної зеленої окраси курорту. Але в результаті їх замінили чарівні клумби, а бульвар отримав оновлений вигляд та став більш схожим на бульвар європейського курорту.

центр Трускавцяцентр Трускавця
Маємо надію, що таким центр Трускавця більше ніколи не буде.
центр Трускавця
Проте позитивні зміни в Трускавці не зупиняються і вже сьогодні тривають ремонтні роботи на майдані Кобзаря – вулиці, що сполучає майдан Незалежності та пішохідну вулицю Шевченка. Власне тут розташована одна із найстарших вілл Трускавця. По завершенню робіт центр Трускавця отримає новий облік, а пішохідні зони з’єднаються утворюючи мальовничий маршрут для прогулянок по казковому курорту.
центр Трускавця
центр Трускавця
Слід зазначити, що створення пішохідних зон в центрі Трускавця позитивно відзначається на локальній економіці. Яскравий приклад цьому вулиця Шевченка, яка після перетворення на пішохідну поповнилась новими закладами, кафешками, кав’ярнями, магазинами. Висновок один, позитивні зміни потрібні курорту, реконструкція вулиць та парку матимуть зворотній ефект в стимуляції місцевої економіки та позитивно вплинуть на формування іміджу курорту.
Трускавець – динамічний курорт, який варто відвідати.

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.