Бюджет Трускавця 2017 – 234 млн. грн.

No votes yet.
Please wait...

Депутати прийняли бюджет Трускавця на останній сесії

бюджет Трускавця
Новий бюджет Трускавця передбачає підняття заробітних плат працівникам бюджетних підприємств до 3200 грн., таким чином міська влада готується до підвищення мінімальної зарплатні, яку уряд запланував з нового року. Лякає це заплановане підвищення працівників приватних установ та підприємців, далеко не усім по кишені будуть такі високі зарплати, імовірно доведеться скорочувати штат працівників. А деякі малі підприємці можуть цілковито піти в тінь.

Маємо надію, що влада приготує якісь податкові пільги, щоб розвантажити бізнес та стимулювати економіку.
В бюджет Трускавця міська влада й включила кошти на розвиток курорту – на такі заходи передбачено 26 000 000 гривень.
Детальніших даних по бюджету наразі не опубліковано.

Відомо, що через те, що держава переклала значні витрати на фінансування медицини та освіти на плечі міських бюджетів, то витрати на ці сфери збільшаться. В повідомленнях із ЗМІ на сесії говорилось, про те, що тільки витрати на енергоносії у цих закладах складають 17% бюджету. Можливо, щоб зменшити цю суму варто налагодити роботу між міськими комунальними підприємтсвами, адже дивно скаржитись на великі витрати на енергоносії, перед тим затвердивши найвищу в області вартість опалення.

Жодного слова про введення оплати на бюветах на сесії не піднімалось або принаймні ЗМІ та сайт ради замовчують факт такої дискусії. Якщо міська влада допустить такий удар по іміджу міста, то закладені в бюджеті показники можуть залишитись виключно на папері.

Бюджет Трускавця – тішить

Звісно ж можливість для розвитку курорт собі залишає. А фінанси з бюджету розвитку посприяють оновленню курорту. Також відомо, що наступного року в місті буде відремонтовано декілька вулиць. Надіємось, що не забудуть про центральний парк, який потребує значних змін.
Не слід забувати, що у міських радах сидять представники народу. То ж якщо маєте, якісь думки чи пропозиції з приводу першочергових питань, які потребують вирішення, пишіть в коментарях!
Згодом ми складемо рейтинг найбільш важливих для мешканців курорту питань, який передамо представникам міської влади.

No votes yet.
Please wait...