Басейни Трускавця – де можна розслабитись?
басейни Трускавця
Rating: 4.2/5. From 6 votes.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Басейни Трускавця – одне з найбільш популярних питань туристів

В даній статті ми вирішили спростити пошук інформації відпочивальникам та розповісти, про ті басейни Трускавця, де можна непогано відпочити та поплавати. Звісно ж, для початку варто все ж таки умовно розділити заклади, що мають басейн на певні категорії. На даний момент на думку спала така класифікація: СПА комплекси, басейни з сауною, звичайні басейни. В даному огляді ми розповімо Вам про усі відомі нам заклади курорту, орієнтовну вартість відпочинку в них та особливисті, якщо такі є. Отож розпочнемо:

Басейни Трускавця – СПА комплекси

СПА комплекси на курорті, зазвичай, є частиною різних закладів, декотрі з них обмежують вхід виключно для власних гостей, інші ж дозволяють відпочинок усім хто готовий за нього заплатити. Найбільш відомими в СПА комплексами Трускавця є: Молдова, МЕДПАЛАС, Женева – це ті куди можна вільно потрапити придбавши абонемент. СПА зону у своїй інфраструктурі також мають Ріксос, Шале Грааль проте туди потрапити можуть виключно гості тих закладів.

 • На суб’єктивну думку автора на сьогоднішній момент найкраще поєднання ціна/якість пропонує СПА комплекс Молдова. У порівнянні з іншими СПА центрами курорту, останній є наймолодшим та пропонує доволі широкий спектр послуг. Разом із басейном гості мають доступ до кількох типів саун, невеликого басейну із соленою “морською” водою. В комплексі відпочиваючим, за додаткову оплату, запропонують масаж та фізіопроцедури, є можливість випити кави чи чаю поруч із басейном. Варто зазначити, що вирізняється СПА Молдова наявністю проектора, що здатний транслювати фільми на гігантську стіну-екран.
  Вартість денного відвідування спа станом на 3 січня 2018 року складає – 350 грн.
  басейни Трускавця
 • Друге місце по популярності та кількості рекомендацій серед наших підписників в соціальних мережах займає СПА Женева. На момент відкриття Женева зробила цілий фурор, адже раніше такого на курорті не було. Гігантська СПА зона з численною кількістю басейнів та саун, аква баром та доволі високим сервісом, неабияк вражала місцевих і туристів. Опираючись на відгуки та рекомендації, розглядаючи басейни Трускавця Женеву не згадати неможливо. СПА Женева вирізняється значною площею, на якій дизайнери та архітектори зуміли розмістити одинадцять басейнів та вісімнадцять саун. Вартість денного абонементу складає 330 грн. з однієї особи.
  басейни Трускавця
 • Третій просторий СПА комплекс Трускавця – МЕДПАЛАС, який був викуплений п’ятизірковим готелем Міротель. Сам по собі комплекс є універсальним та включає в себе і медичний центр, і спортзал. До складу СПА зони входять два басейни та чотири види саун. Перевагою МЕДПАЛАСУ є зручне розташування в центральній частині курорту Трускавець. Вартість денного абонементу за повідомленнями людей складає 220 грн.
  басейни Трускавця

Басейни Трускавця – басейни з сауною

До даної категорії ми відносимо заклади, які обмежуються одним чи двома басейнами та однією сауною. Тут на першу думку спадає басейн в спорткомплексі санаторію Карпати. В закладі знаходиться один більший басейн, один дитячий з масажерами та сауна з кімнатою відпочинку.
Невеликий аква комплекс із сауною пропонує своїм гостям санаторій Віктор. Не володіємо інформацією, щодо допуску до басейну ща окрему плату, не гостей санаторію. Згідно з відгуками знайоми, що відпочивали в даному закладі, басейн справді невеликий, годиться для релаксу, проте не підходить для плавання.
Басейн у Спорткомплексі ДЮСК – великий басейн створений для тренувань та змагань.
В санаторії Кришталевий Палац також є басейн, відгуки про нього неоднозначні, потрапити туди можуть, або гості санаторію, або “по-знайомству”.
Санаторій Дніпро має власний басейн, один з найбюджетіших в Трускавці, за мого дитинства вхід туди коштував декілька гривень. Чи працює ще він сьогодні не знаємо, але не згадати його не могли.

Rating: 4.2/5. From 6 votes.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.