Автовокзал Трускавця потребує змін
автовокзал Трускавця
No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Автовокзал Трускавця в 21 столітті виглядає так, ніби час в ньому зупинився

Будівля вокзалу справді доволі стара та й автовокзал Трускавця радикальних ремонтних робіт ніколи не бачив. В залі очікування взимку не надто тепло, а влітку там зазвичай гастролюють різноманітні “виставки-ярмарок” родом із Хмельницька чи Закарпаття. Звісно ж перше враження про місто складається при в’їзді до нього. І от турист зачарований неймовірним краєвидом на гори, повільно спускається донизу, милується стеллою курорту і тут автобус звертає праворуч, ним починає хитати в різні боки немовби це шхуна під час шторму. Хто ризикнув підвестись швидше, щоб взяти речі літає по салону разом із своїми валізами і чудовий настрій від очікуваного відпочинку ніби рукою зняло.
Звісно ж, стан дороги до вокзалу напевне на совісті балансоутримувача так само, як і стан будівлі та дотримання норм температурних режимів в приміщеннях. Але в Трускавці існує такий орган, як “комісія з благоустрою”, членам якої варто було б завітати на вокзал та впевнитись чи все гаразд із “благоустроєм”. Як не як, вокзал складає певне враження про курорт.

Автовокзал Трускавця та цифрові технології

В 21 столітті інтернет далеко не розкіш, а комп’ютери та планшети доступні практично всім. Автовокзал Трускавця потребує майданчика для висвітлення графіку відправлення автобусів онлайн, з можливістю бронювання. Туристи часто скаржаться, що на вокзал дозвонитись важко, а коли вдається, то точну інформацію отримати важко. Звісно ж, винити працівників вокзалу тут не варто, бо всі ми чудово знаємо стан наших доріг і усвідомлюємо, що жоден водій не гарантує того, що ми доїдемо до пункту призначення, не те що вчасно, а взагалі. Як казав мені один водій “ну то ж дорога, всяке буває”.

Які першочергові зміни має пережити автовокзал Трускавця?

Дорога до вокзалу – найбільш болюча тема, 30 метрів суцільних ям, яких жодна влада не бачить. Це 30 метрів, які ганблять курорт більше, ніж неполатані спальні райони. Шановні керманичі курорту зверніть на них увагу!
Звісно ж не завадив би якийсь елементарний косметичний ремонт в залі очікування, бо на тих кріслах напевне, ще моя бабця автобус чекала, ще в студентські роки.
Додаємо кілька фото автовокзалу Трускавця, які гуляють інтернетом:
1

2

3

Балкон для Джульєтти чи сходи в нікуди – невідомо.

4

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.